Apartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok
Apartman Bella Panzió SiófokApartman Bella Panzió Siófok
Apartman Bella Panzió SiófokApartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok bemutatkozása

A Balaton fővárosaként emlegetett Siófokon, az Aranyparttól csupán pár lépésre áll az Apartman Bella Panzió. A mediterrán hangulatú épület ideális választás azok számára, akik közel maradnának a város lüktető központjához, és szórakozni szeretnének.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok vélemények

Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Minden úgy volt, ahogy az ajánlatban szerepelt.Maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves személyzet, remek szállás, nagyon jó elhelyezkedés.Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek.
Átlagos 2018. október 2.a párjával járt itt
Pozitív: A fekvése Nagyon jó. Közel a parthoz. Az épület kertje pazar. Nagy gondot fordítottak rá,hogy gyönyörű legyen. A szoba tágas. Az ágyak kényelmesek. Negatívum: Fogadtatás még mindig az NDK stílus, kb olyan arccal: megjöttél te paraszt. ? ? A szoba koszos, az illemhelyiségben nincs légfrísítő. A párna, paplan borzasztó ócska.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Újra vendégük lehettünk, és újra nem csalódtunk. Már másodszor jártunk náluk, de a színvonal - az előző látogatásunkhoz képest, ami 1 évvel ezelőtt volt - semmit sem változott: úgyanolyan kedves és segítőkész a személyzet, az apartman tisztasága kiváló, a környezet szép, izléses és igényes.
Kiváló 2014. április 21.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a párommal a panzióban, nagyon jól éreztük magunkat. Szép környezet, tiszta apartman, kedves, segítőkész személyzet. A panzióhoz vezető úton gyönyörű platánfák állnak, és a közelben lévő Jókai parkban kellemes sétákat lehet tenni. A szobánk nagyon tetszett, kényelmes ágyunk volt, rendezett körülmények között tudtuk eltölteni a hétvégénket.
2013. június 15.csoporttal járt itt
Szép környezet, közel a Balaton, kényelmes apartmanok. A reggeli megfelelő, a személyzet segítőkész, 12 fős csoporttal is könnyen meg lehet szervezni a hétvégét. Az apartmanok szépek, megfelelően berendezettek, bár mintha nem mindenhol láttam volna mikrohullámú sütőt a konyhákban. A fürdő szép, tiszta volt. Ár érték arányt megfelelőnek találtam.