Hotel Lidó Siófok Siófok ★★★

Hotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok

Hotel Lidó Siófok Siófok bemutatkozása

Siófok legszebb sétányán, közvetlenül a Balaton partján várja vendégeit a családbarát Hotel Lidó. A mindig élettel teli belváros néhány perces sétával elérhető, mely számos kikapcsolódási lehetőséget kínál.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Lidó Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2017. augusztus 22.családjával járt itt
Nagyon jó ez a Szálloda. Közvetlenül a vízparton helyezkedik el, saját stranddal, tóranéző erkélyekkel. Minden közel van: a Sétány, az Óriáskerék, a Hajó kikötő, parkok és nem vészes távolságra a központ is. Bőséges a reggeli és a vacsora, senki nem maradhat éhesen. Tiszták a szobák, az étterem, kellemes a recepció környéke.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Külső képHotel Lidó Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2022. július 21.a párjával járt itt
Egy röpke hétvégét töltöttünk itt, ár érték arányban is kiváló szálloda a személyzet kedves, super hogy saját kis stranddal rendelkezik és a kényelemhez még kerti bútorok és pihenő/napozó ágyakat is biztosítanak. A szálloda elhelyezkedése is nagyszerű, közel mindenhez, de mégis nyugodt pihenést tud biztosítani a szálloda.
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Öt napot töltöttünk a párommal a Siófoki Hotel Lidóban! Minden tökéletes volt. Személyzet kedves,segítőkész! Tisztaság rendben volt minden tiszta rendezett! Szobák szépek minden nap takarítottak cserélték a törölközőt! Ágy kényelmes szobánk a Balatonra nézett hihetetlen kilátással! Reggeli bőséges amint valami elfogyott pótolták!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.a párjával járt itt
Párommal egy hétvégét töltöttünk el itt. A kilátás páratlan, az ételek finomak voltak. Minden nap valamire építik az ételeket, nálunk volt például spanyol nap és esküvői menüs ételek. Teljesen elégedetten távoztunk. Közel vannak a bulizóhelyek, illetve felhallatszik ha kiabáló fiatalok mennek a sétányra, de ez Siófokon szerintem nyáron bárhol így lehet. Én ajánlom mindenkinek. :)
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
A szálloda kellemes,a személyzet kedves és segítőkész. A privát partszakasz különösen jó. A svédasztalos reggeli kicsit fantáziátlan,egyhangú. Mindent figyelembe véve nagyon kellemesen nyaraltunk,jövőre is megyünk. Jó lenne,ha helyben oldanák meg az étkezést. Parkolási lehetőséget kellene az itt nyaralóknak ingyen biztosítani,ezt több vendég is hiányolta.
Kiváló 2013. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Már többször nyaraltunk a családdal ebben a szállodában,mindig nagyon jól éreztük magunkat. Most is rendben találtunk mindent, a tisztasággal/ha kértük minden nap takarítottak! /az étkezéssel a személyzettel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda nagyon jó helyen van,tetszik nagyon az esti,nyüzsgő élet.
2013. július 10.családjával járt itt
Kellemes csalódás ért mikor kb. 3 hete ott jártunk 3 -án és csendes Yorkshire terrier nyaralásra vágyó kutyánkkal. A recepción mint rákérdezve M. Róbert fogadott aki telefonban kissé keménynek tűnt,de személyes találkozásunknál határozott és nagyon segitőkész volt. A szobánk a 6. emeleten épűlt a Balatont látta csodálni ha kinéztünk az erkélyen.
Kiváló 2022. június 23.családjával járt itt
Fantasztikus hétvégét töltöttünk a hotelben. Az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész. A saját part szakasz plusz kuriózuma a helynek. Ennyire központi helyen, ilyen korrekt áron szerintem nem lehet szállodát találni.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Egyéb
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Ilyen jó helyen, ilyen árban szerintem az egész Balatonon nem lehet szállodát találni. Az étterem is nagyon jó volt. A mi szobánkból gyönyörű volt a kilátás. A saját part szakasz vize is kitűnő. Alig várjuk, hogy júniusban újra ott legyünk.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Egyéb
Gyenge 2021. augusztus 23.egyedül járt itt
A recepció szinte elérhetetlen! 67 hívásból 2x vette fel a telefont. A telefonon elért fiatalember, flegma volt és a segítőkészség nyomát sem mutatta. A hívások 2021. 08. 17-én történtek, amikor családom számára szerettem volna szállást foglalni. Mivel a helyet nem ismertük, így lett volna kérdésünk a több 100- ezres foglalás előtt.