Hotel Móló Siófok ★★★

Hotel Móló Siófok
Hotel Móló SiófokHotel Móló Siófok
Hotel Móló SiófokHotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok bemutatkozása

A Siófok szívében, közvetlenül a vízparton, a vitorláskikötő szomszédságában található, háromcsillagos szolgáltatást nyújtó Hotel Móló egyéni vendégek és csoportok fogadásához, szakmai és családi rendezvények megtartásához egyaránt hangulatos környezetet nyújt. A csodás balatoni éra és a hotel wellness részlege a biztosíték a remek időtöltésre.

A Hotel Móló legnépszerűbb csomagjai

Hotel Móló Siófok - Legjobb ár reggelis ellátással (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelis ellátással
05.31-09.22.
Hotel Móló Siófok - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hotel Móló Siófok vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 27.gyerekekkel járt itt
Esküvőn voltunk itt. Minden rendben volt. Balatonra néző szoba. Ez a kilátás páratlan, de tényleg! Az esküvőn a vacsora nagyon finom volt és másnap a reggeli is nagyon változatos volt. A wellness részleg is nagyon tetszett, csak kár, hogy másik épületben van. Elhelyezkedése nem rossz, bár gyalog a sétány és a belváros szerintem egy 15-20 perces séta, de nyáron ez is belefér. Nagyon jó kis hely, ajánlom mindenkinek!
Hotel Móló Siófok - KörnyékHotel Móló Siófok - KörnyékHotel Móló Siófok - Wellness
2015. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Általában véve jó a szálloda, jól éreztük magunkat.
Negatív tapasztalat: a wellness részen a szauna felujítását egy nappal az érkezésünk után kezdték meg. Az étkezés során a vacsoránál hiányoltam némi gyümölcs levet vagy a csapvíz mellé/helyett ásványvizet. Sajnos nem volt lehetőség ebédet igényelni vacsora helyett, amit a kisfiam miatt szerettem volna.
Akciós szállás ajánlat (csak reggelivel)keretében újra elmennénk.
Gyenge 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Mi Balatonra néző szobát kértünk és helyette két fát és bokrokat kaptunk, a Balatonból éphogy valamit láttunk. A vacsora számunkra nagyon íztelen volt! A tisztaság viszont *5-ös!
Hotel Móló Siófok - Környék
Átlagos 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Sajnos a tapasztalatom az, hogy a Hotel Móló nem egy wellness hotel igényeinek felelt meg, hanem a hetvenes évek vállalati üdülőjének hangulatát idézte. A szobák és a wellness részleg felszereltsége is az alsó kategóriás panziók színvonalát éri el. A félpanziós ellátás is elég szegényes volt, még megfelelő méretű tányér sem állt rendelkezésre.
Kedves Vendég!

Hibáinkat igyekszünk korrigálni, elnézést a kellemetlenségekért!

2015. augusztus 12., Kocsis Dóra, Hotel Móló
2015. augusztus 6.barátokkal járt itt
Már másodszor vettem igénybe ennek a gyönyörű partrészletnek a szolgáltatásait, múlt évben a Yacht Clubban. A Hotel Móló a Balaton legszebb kiszögellésében van, remek, hogy nincs ott nagy nyüzsgés, és még a madarak csicsergését is hallani. Kár, hogy ezt a Hajózási Zrt. nem használja ki eléggé.

Nagy örömünkre szolgál, hogy itt voltak és jól érezték magukat.
Hibáinkat igyekszünk korrigálni, elnézést a kolléga viselkedéséért!
2015. augusztus 12., Kocsis Dóra, Hotel Móló
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Szép helyen,a régi épületből lehető legtöbbet kihozhatóan felújított hotel. Kimondottan jó szájízzel lett elhagyva a szálloda, ételek is ízletesek, jól elkészítettek voltak. Ha már mód van rá, itt kerül megemlítésre a 07. 26 és 27. napon vacsoráztató pincérúr beszólásaira, helyhez nem illő megjegyzéseire, mely nélkül kellemesebb lett volna a nyaralás.

Nagy örömünkre szolgál, hogy itt voltak és jól érezték magukat.
Hibáinkat igyekszünk korrigálni, elnézést a kolléga viselkedéséért!
2015. augusztus 6., Kocsis Dóra, Hotel Móló
2015. június 28.a párjával járt itt
Június hónap leghidegebb napjait fogtuk ki pihenésünkkor. De ennek ellenére is nagyon jól éreztük magunkat a tiszta, felújított, parkettás szállodai szobánkban. A wellness szuper volt, jókat lehetett úszni és szaunázni. A kaja finom és bőséges. Egy kicsi elmarasztalásként megemlítem,hogy még nem volt kész a média szolgáltatás, mivel csak két adót lehetett fogni.

Hibáinkat igyekszünk korrigálni!
2015. július 4., Kocsis Dóra, Hotel Móló
Kiváló 2015. június 27.egyedül járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet minden dolgozója mosolygós, udvarias, kedves volt. Kéréseinket, érdeklődésünket türelemmel és azonnali intézkedéssel fogadták és teljesítették.

2015. július 4., Kocsis Dóra, Hotel Móló
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Nagyon szépen felújított szálloda közvetlenül a vízparton, a szobák kényelmesek , mi a negyediken voltunk Balatonra néző szobában ami a kilátás miatt eleve csodás volt. A személyzet nagyon kedves, az ellátás bőséges és finom. A welness részleg is nagyon jó, de mivel nagyon jó idő volt (30-34 fok)így inkább a Balaton parton voltunk, ahol kényelmes napozóágyakon feküdhettünk. Ide még biztos eljövünk újra.
2015. május 25.gyerekekkel járt itt
A szállás foglalásakor jelezhették volna, hogy pont azon a hétvégén esküvő lesz a szállodában. A földszinten kaptunk szobát, holott a felsőbb szinteken is bőven volt hely! Ott valószínűleg nem lett volna annyira zavaró a hajnalig tartó hangos zene. Így viszont azon az éjszakán szinte alig tudtunk pihenni!
Hotel Móló Siófok a térképen
8600 SiófokVitorlás u. 16.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 3600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár