Jókai Villa Hotel Siófok ★★★★

Jókai Villa Hotel Siófok
Jókai Villa Hotel SiófokJókai Villa Hotel Siófok
Jókai Villa Hotel Siófok

Jókai Villa Hotel Siófok bemutatkozása

A romantikus stílust kedvelőknek ideális szállást nyújthat a Balaton partján fekvő Jókai Villa Hotel. A ma már felújított szállás Siófokon várja vendégeit. A magyar irodalom egyik legnagyobb alakja, Jókai Mór nevével fémjelzett hotel, nem csak az íróóriás egykori kedvelt szálláshelye, hanem a Balatont, a nyugalmat és a csendet kedvelő turistáké is.

3Szolgáltatás
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Jókai Villa Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2019. június 17.barátokkal járt itt
2019. június 12-14-ig vendégeskedtünk a Jókai Villában. Gyönyörű épület-kívül belül, beleértve a berendezést, és a tisztaságot is. Közel a vízparthoz és a városközponthoz is. Udvarias, előzékeny, korrekt kiszolgálásban volt részünk. A bőséges, ízletes reggelit a villa elegáns éttermében biztosították.
Jókai Villa Hotel Siófok - VendéglátásJókai Villa Hotel Siófok - VendéglátásJókai Villa Hotel Siófok - SzobákJókai Villa Hotel Siófok - Szobák
Gyenge 2017. május 28.a párjával járt itt
Korábban érkeztünk, bejelentkeztünk azonban a szobánk nem volt még kész, viszont a kulcsot megkaptuk, hogy ha visszaértünk be tudjunk pakolni. Mikor visszaérkeztünk, le kellett adnunk a kulcsot, mert másik szobát kaptunk. Mikor rákérdeztünk, hogy miért, az volt a válasz, hogy az a szoba jobb. Belépve arra gondoltunk, hogy ha ez a jobb, akkor milyen lehet a másik.
Gyenge 2016. november 11.a párjával járt itt
Pihenni indultunk egy csendes helyre, de ez sajnos nem sikerült. A szobában az ablak rossz volt, igy folyamatosan húzott be a hideg, amitől mozgott es kopogott az ajtó. A fűtés nagyon gyenge volt, a fürdőben ment, szobàban a radiátor hideg volt. Mikor ezt szóvá tettük, állítólag hívtak szerelőt, de a helyzet nem változott, igy éjszaka elég hideg volt.
Kiváló 2016. június 19.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be oda, de már régóta szerettem volna megnézni a szállodát. Nem csalódtam. A szoba, amelyben voltunk, korhű bútorokkal voltak berendezve, igényesen. A fürdőszoba nagyon szép, tiszta. Nekem a kertrész is nagyon tetszett. Az étkező kicsi, de barátságos, az épület is nagyon tetszett. A személyzet barátságos, segítőkész.
2014. június 28.a párjával járt itt
Decemberben jártunk itt romantikázni, és éppen azt kaptuk amire számítottunk, sőt még többet! A Villa nagyon hangulatos kívülről is, belülről még inkább! Parkolni a villa parkolójában lehet - már ez is jól mutat. A part nincs messze, kb 5 perc séta, télen voltunk nem volt nagy nyüzsgés, nagyon hangulatos, csendes volt a környék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. június 18.a párjával járt itt
Az ősfás környezetből egy parkra gondoltam, tévesen, néhány fa valóban található a telken, ahogy az utcában mindenhol máshol, de parkról szó nincs, két forgalmas út kereszteződésében található a villa, ahol folyamatos és hangos az autózaj.
Gyenge 2014. május 17.a párjával járt itt
Vacsora az olasz éttermünkben, ilyen nincs. Tv csatorna M1. m2. Rtl. Tv2. Duna mellè csomo arab adó. Ha esik nagyobbrèszt nincs tv. Fèlpanzió reggeli jó, vacsora hagy kivetnivalót. Tiszta becsapàs ahol èn vettem pld medence volt irva, ami nincs. Speciel az ètterem ès welnessz miatt mentünk. Dicséret a szobadiszitèsért. A balaton is messze van.