Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

1. helyezett a 221 siófoki szállás közül
1. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Akciós csomagok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Mindennel meg voltunk elégedve. A wellness is kiváló, a szoba jól felszerelt, tiszta, az ételek pedig fantasztikusak voltak. Személyzet maximálisan kedves, segítőkész. 4 és 6 éves gyerekekkel nagyon jól éreztük magunkat. A játszószoba is megfelelő. Az egyetlen negatívum, hogy túl meleg volt, nem lehetett a fűtést szabályozni (tavasszal nem működik a klíma)a szobában, és a játszószobában sem.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Régóta terveztük a szálloda felkeresését. Idén január első napjaiban töltöttünk el két napot párommal, s nem bántuk meg. Családias környezet, kedves személyzet, kitűnő konyha jellemzi a hotelt. Megérkezéskor volt egy kis kellemetlenség, mert sehol nem találtunk parkolóhelyet, leszámítva egy mellékutcát, ahol szinte semmi világítás nem volt.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Ami tetszett: Rendkívül kedves személyzet, nagyon finom választékos ételek, elegáns hotel, ízlésesen és praktikusan berendezett kényelmes szobák. A szilveszteri rendezvény színvonalas volt, a vacsora finom, a zene jó, a tűzijáték gyönyörű volt. Ami kevésbé tetszett: Kevés parkolóhely miatt a "szomszéd" hotel előtt tudtunk csak parkolni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Második alkalommal jártunk a hotelben családostól. Rendkívül kedves a személyzet, kényelmes, tiszta szoba, csúcs wellness részleg. Egyetlen dolog zavart bennünket, hogy az alacsony vendéglétszám miatt a reggelinél várni kellett az ételre, nem volt tojás előre sütve. Vacsoránál is előfordult, hogy egy-egy ételre várni (vadászni) voltunk kénytelenek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem nagyon jó döntést hoztunk, mikor a hotel Residence-et jelöltük ki szakmai konferenciánk helyszinéül. A szobánk tiszta volt és kényelmes. A konferencia feltételeit a legkorrektebb módon teljesítették. A cateringről csak superlativusokban tudok beszélni. A szünetekben felszolgált rágcsálnivalók, italok és kávé, valamint a büféasztalos ebéd minden elképzelésünket felülmúlt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kiváló.Kényelmes ágyak.Figyelmes személyzet.Mini bár a szobákban.Hatalmas terasz.A legjobb hely ahol eddig jártam.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Apartman Bella Panzió
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

SiófokX