Solymár

Solymár
Solymár - Dr. Jablonkay István Helytörténeti GyűjteménySolymár
SolymárSolymár

Solymár bemutatása

Solymár nagyközség Pest megyében, budapesti agglomerációban. A település az Aranyhegyi-patak, a Jegenye-völgy, a Budai-hegység és a Pilis által közrefogott területen helyezkedik el.
Nevezetességei: római katolikus templom, Solymár várának romja, Pilisvölgye Helytörténeti Gyűjtemény.
Tovább olvasom >>

Evés, ivás Solymáron (6)

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár

étterem, kávézó - kávéház, bár, szálláshely étterme, vendéglő

Solymár és környéke legfrissebb értékelései

2019.09.24egyedül
Már nézegettem egy ideje a kajáldákat, amikor jöttem hazafelé, de mindig későn vettem észre, nagy volt a forgalom, nem lehetett csak úgy átmenni a túloldalra, szóval, csak kerestem, kerestem... ez meg időben ki volt táblázva Budapest felé, jött a körforgalom, és kimentem a bevásárlóközpont felé...
2019.09.15a párjával
Könnyen megtalálható.Ha különlegességre vágysz, ne ezt a helyet válaszd. Az étel ehető, viszonylag gyorsan kihozzák. Az asztalok több személynek már kicsik. A teraszon figyelni kell a helyválasztással, ugyanis a nádfal mögött a kukák lapulnak.
2021.08.01egyedül
Szörnyű
Egy egyszerű bundazott csirkét nem tudnak megsütni....... Rendeltem tőlük amit nyersen kaptam meg. Jeleztem a diszpécsernek és ígérte ki cserélik az ételt! 3 óra múlva felhívtak és azt kérdezték kaptam e másik ételt?! A kérdést nem tudom mire vélni, hisz 3 órája vártam már akkor....... 3 óra után...

Solymári szállások (1)

Solymár és környéke legnépszerűbb csomagjai

Hotel Abacus Herceghalom - Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Solymár és környékén

Portobello Hotel EsztergomPortobello Hotel, EsztergomCsomagok már 15.700 Ft/fő/éj ártól
Hotel Kiss TataHotel Kiss, TataCsomagok már 12.500 Ft/fő/éj ártól
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 13.943 Ft/fő/éj ártól
Nádas Tó Park Hotel VasadNádas Tó Park Hotel, VasadCsomagok már 14.291 Ft/fő/éj ártól