Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Az étterem Sopron külső részén található, ezért megközelítése idegenek számára kicsit nehézkes lehet, de előnyös, mert csendes a környék. Akár hétköznap is betérhet ide munkahelyéről egy ebédre, a menü ára nagyon kedvező, akár 1000 Ft-ból is jól lehet lakni. Rendezvények megtartására is tökéletes lehetőség, mert nagy a befogadóképessége.
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Rendszeres látogatói vagyunk az étteremnek. Havonta egyszer biztossan megyünk vacsorázni. Kitűnő ételek,udvarias kiszolgálás. Még soha nem csalódtunk.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Többször ebédeltünk, vacsoráztunk már itt, mindig kedves kiszolgálást, finom ételeket kaptunk.
Nem elhanyagolandó az étterem külön parkolója, ahol mindig van szabad hely.
Az étterem hangulatos, nagyon tetszett.
Ajánlom mindenkinek, aki igényes környezetben, finomakat akar akár ebédelni, de rendezvények megtartására is teljesen alkalmas.
Kiváló 2013. október 22.barátokkal járt itt
Sopron legjobb étterme! ! Az egész légkőr családias az ételek minősége és íze fenomenális. Ha igazán finomat szeretnél enni Sopronban ,akkor a Fehér Rózsa a legjobb választás! ! Nem mellékesen hozzátenném,hogy egyéni kéréseket is maximálisan teljesítenek,tehát a választott ételt a saját szánk ízére formálják! Próbáljátok ki ,ha Sopronban jártok! ! Sünkriszti
2013. július 2.gyerekekkel járt itt
Már többször jártam itt,és még soha nem csalódtam. Ha valami családi rendezvény van, ide jövünk. A kaják finomak,az adagok normálisak, jól lehet lakni. Gyorsan elkészítik (le a kalappal a konyha előtt), a kiszolgálás korrekt.Mivel más is szerintem így van vele, célszerű hétvégére helyet foglalni, nem csak úgy odamenni.
2013. június 30.a párjával járt itt
Hosszas internetes böngészés után döntöttünk a Rózsa mellett, nem bántuk meg. Ár-érték arányban az egyik legjobb étterem, a terasz világos-virágos (bár ez sajna a bogarakat is vonzza). Párom nagyevő, imádja a bécsi szeletet, és bizony jó krumplisalátával ritkán kapni Sopronban, ha arra jártok, próbáljátok ki!
Kiváló 2013. június 26.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, baráti összejövetel, családi ünneplés, kettesben eltöltött vacsora kapcsán. Minden alkalommal tökéletesen meg voltunk elégedve, és az ismerősöket is arra biztatjuk, hogy próbálják ki. Ízletes ételek, "emberes" adagok, kifogástalan felszolgálás, szolid árak, tisztaság és rend mindenhol : röviden és tömören ez a Fehér Rózsa. Bátran ajánlom mindenkinek !
2013. június 13. járt itt
A fogadó étterme tiszta, barátságos, a felszolgálás gyors és kifogástalan. Az ételek megfizethetőek, finomak, és az adagok sem kicsik. Egyedül a házhoz szállításnál vannak apróbb megjegyzéseim: az ételadag elegendő, a kiszállítás időpontja is a megbeszélt volt, de a tálalásnál az a műanyag doboz kissé illúzió romboló.
Kiváló 2013. június 10.családjával járt itt
Sokszor jártam már ebben az étteremben. Eddig maximálisan elégedettek voltunk, de a legutolsó alkalomkor nem voltam teljesen elégedett. A "kocsisborda" nagyon finom szokott lenni de ez most nem így volt. Nem voltam megelégedve az elkészítésével. A másik étel a csirkemáj rántva szintén nem a legjobb volt,mivel nagyon megsütötték és így kemény volt.
Kiváló 2013. május 4.barátokkal járt itt
hät anyi pont nincsen amenyit adnek ennek az etetremnek,mi rendszeresen järunk ide sött a kislänyunk keresztelöje is itt volt. AUSZTRIABAN ELÜNK ES MEG IS KEPESEK VAGYUNK MINDEN ALKALOMAL IDE JÖNNI; kivälo a konyha es a ki szolgälas egyben a leg kedvesebb es csalädias.
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen
9400 SopronPócsi u. 21.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar