Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

Kiváló 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Egy baráti összejövetelen voltunk a Fehér Rózsa étteremben. Nagyon jó éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt, mindig tudták mikor kell az asztalhoz jönni. Az ételük kiváló volt nagyon finom és nagy adagokat kaptunk. Gyorsan kiszolgáltak és tökéletesen. Mindenkinek aki erre jár tudom ajánlani ezt az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A Soproni nyaralásunk alkalmával tévedtünk be ide, teljesen véletlenül, de ha legközelebb erre járunk, biztosan ide fogunk betérni ismét. A kiszolgálás udvarias, és nagyon gyors. Az ételek finomak, az adag bőséges. A kerthelyiségben kicsit túlzsúfolt volt a sok asztal - ezen érdemes lenne változtatni, talán más elrendezésben jobban kihasználható a hely adottsága.
Kiváló 2015. augusztus 3.barátokkal járt itt
A kiszolgálás hibátlan,az ételek hihetetlenül finomak,az adagok pedig hatalmasak. A limonádéjuk és bodzaszörpjük is kiváló. Összeségében csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. március 13.egyedül járt itt
Ajánlás alapján jöttem vacsorázni de sajnos csalódást okozott. Pikkpakk megérkezett a frissensült ami mikróban tűzforróra hevített rizs ( maradék? ) rajta kiklopfolt csirkemell amire szintén mikróban lett ráolvasztva több-kevesebb sikerrel egy átlagos minőségű camembert sajt szeletelve.
Kiváló 2015. január 27.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk Miskolcról. Amit feltétlenül tudni kell, az hogy az étteremben az ételek finomak, a kiszolgálás gyors, és itt nem azt értem, amit mindenhol sablon szerűen leírnak, itt valóban gyorsan érkezik az étel, amire máshol több tíz percekkel többet kell várni.
2014. november 24.egyedül járt itt
Az étterem nem akar többnek látszani, mint ami. Itt minden egyszerű(és nagyszerű). Magyar pénztárcára szabott árak és jó minőségű ételek, de különlegességre senki ne számítson. Nyáron kellemes kültéri terasz emeli a hely hangulatát, a kiszolgálás pedig gyors és udvarias.
2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Egy hét alatt kétszer is jártunk ott,augusztusban. A hangulat kiváló,kedves családias a légkör. A felszolgálás is szinte hibátlan,bár látszik a terhelés a felszolgálókon,a mosolyuk azért őszintének hat. . . ;)Az ételek:Nem döntötték még el hogy maradnak az abszolút hagyományos ételeknél,tálalásnál vagy modernizálnak.
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Már többször jártam ebben az étteremben de még soha nem csalódtam,sem a kiszolgálásban,sem az ételek minőségében,és mennyiségében. Bátram merem ajánlani,mind a Soproniaknak,mind pedig a Sopronba látogató vendégeknek. Bármikor szívesen megyek ebben az étteremben. Már többször ünnepeltünk itt születésnapot barátaimmal,és valószínű ezután is fogunk.
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, élőzenés este. A fogások mennyisége kifogástalan,akárcsak az ízvilág...A kiszolgálás minősége hibátlan. Bárkinek ajánlom, ne hagyják ki ha erre járnak. Nagyon ízletesek az ételek.
Kiváló 2014. június 26.családjával járt itt
Bükkfürdőn nyaraltunk, és ellátogattunk a hűség városába. Szerencsénkre Sopron külső részén parkoltunk, és séta közben rátaláltunk az étteremre. A kiszolgálás gyors és udvarias
volt, az étel finom, a környezet kedves és hangulatos. Nyáron ismét a Dunántúlon fogunk pihenni, de már most elhatároztuk, hogy a Rózsa étterembe visszamegyünk.
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen
9400 SopronPócsi u. 21.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar