Fórum Pizzéria Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Fórum Pizzéria Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. június 30.a párjával járt itt
Neten találtam a helyet, és mivel szeretem az olasz és a mexikói ételeket is, ezért már hetek óta terveztem, hogy kipróbáljuk. Noha vasárnap, kora délután jártunk ott, volt szabad helyük, várni nem kellett. A felszolgáló gyorsan ránk talált, gyors italrendelés, majd hosszasan elmélyedtünk az étlap hosszú választékában.
2018. április 30.családjával járt itt
Tulajdonképen a választásunk azért esett a helyre, mert kedves, barátságos fiatalok köszöntek ránk, amint beléptünk az étterembe. A pincérlány különösen barátságos és mosolygós volt! Amint nekünk felszolgálta az italt már szó szerint szaladt is a következő vendégeknek étlapért.
Átlagos 2014. november 19.a párjával járt itt
A pizzatészta nagyon finom, viszont a csirkemájat próbálták teljes bevetéssel eladni pecsenye libamájnak. Mikor szóvá tettük ezen észrevétlünket a pincérnél, egy csodálatos szinészi alakitásnak lehettunk szemtanúi. Szerintem egy vendég se szereti, ha komplett idiótának nézik. Ajánlom mindenkinek, alaposan vizsgálja meg, mi is van a tányérján.
Gyenge 2015. július 30.családjával járt itt
Ma ismét elvetődtem a Fórumba,édesanyám meglátogatott,és elmentünk hogy együnk valamit ebédet,a párommal egyetemben hármasba. Délben 12. 10-kor értünk oda,megnéztük van-e valami kedvünkre való menü. A sajtkrém leves mellé a következőt ajánlották menübe:
1)csirke óvári szelet rizs,sali
2)babfőzelék sertés sült
3)Bolognai spagetti
Kikértük az italunk és közöltem a felszolgálóval hogy akkor kettő A, egy B menüt szeretnénk.
Szörnyű 2017. október 4.a párjával járt itt
A pincérre kb 10 percet vártunk, a leves átlagos. Az ablakot nem lehetett becsukni (hideg volt). A második fogás egy lasagne, a külseje forró, a belseje jeges! Hívom a pincért, elnézés se kér, közli, hogy nem mikróban melegítik, de nem frissen készül. Nem tudják kiszámolni mennyi idő alatt melegszik át.
Szörnyű 2016. április 14.a párjával járt itt
Délidő - az emberek ekkortájt ugye ebédelni szoktak. Ez meg is látszott, mert érkezésünkkor a kinti asztalok zömén a "lefoglalva" tábla állt. Kérdésünkre a pincér sebtében eltávolította az egyik szabad asztalról az ételmaradékokat majd közölte hogy ide leülhetünk.