Hét Pecsét Fogadó Étterme Sopron

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Hét Pecsét Fogadó Étterme Sopron vélemények

2020. szeptember 26.barátokkal járt itt
Hétköznap kora délután ültünk be a vendéglőbe ebédelni. A kerthelyiségben már nem volt hely, ami azt jelezte, hogy népszerű helyen járunk. Az épületben kaptunk helyet. Mivel jeleztük beszélgetési szándékunkat, figyelmesen egy félreeső nyugodt asztalnál kaptunk helyet. A kiszolgálás gyors, figyelmes és rendkívül udvarias volt.
Kiváló 2020. január 7.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és Gyerekeinkel unokáinkal látogattunk el ide, kedves kiszolgálásban volt részünk,finn ételekkel és italokkal,deszeretekkel kényeztettek el. Minden részletre kiterjedő figyelemmel minden kívánságunkat teljesítették. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki erre jár remélem még mi is egyszer eljutunk ide hisz Miskolctól nagyon messze van
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
Szemközti étteremből [moderálva - a szerk. ] jöttünk át, mert ott nem sikerült kontaktust teremteni egy lélekkel sem. A [moderálva - a szerk. ] káposztás-babos halászlé miatt mentünk és a cél a 7 Pecsétben is ez volt. Káposztát és babot a salátabárból hoztam, a harcsa halászlé a "belsőségekkel" értsd ikra és khm. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 20.barátokkal járt itt
Fertő tavi kirándulás kapcsán jártunk Sopronban, vasárnapra kicsit elromlott az idő, ezért az ebédet nem a Fer4tő parton, hanem Sopronban költöttük el. Jó ismerősöm ajánlotta ezt a viszonylag új éttermet. Az ötlet azért is tetszett nekem, mert gimnazistaként a szomszédos Madách utcában laktam albérletben, így egyúttal a házat is újra megnéztem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 2.családjával járt itt
Két éjszakát tartózkodtunk Sopronban , a panzióban szálltunk meg , ahol félpanziós ellátást kértünk . A főétkezést étlapról szabadon lehetett válsztani . A fogások bőségesek és nagyon ízletesek voltak . A kiszolgáló személyzet gyorsan hozta a kért ételt . Reggelire is étlapról választottunk , de ott többfélét is lehetett kérni . A hely nagyon hangulatos , nekem nagyon tetszett .
Hét Pecsét Fogadó Étterme Sopron - BelsőHét Pecsét Fogadó Étterme Sopron - BelsőHét Pecsét Fogadó Étterme Sopron - Külső kép