Tercia Hubertus étterem Sopron

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Tercia Hubertus étterem Sopron vélemények

Átlagos 2015. november 28.családjával járt itt
Idén, október 18. -án tértünk be az egyetemista koromból ismert étterembe egy jó vasárnapi ebéd reményében. Az étterem nagyméretü, régi-, nagyon jó izléssel berendezett: a faragott söntéspult-pohárszék szépségében páratlan, eleve megadja a jó hangulat lehetőségét. Nagy volt a forgalom.
Kiváló 2013. június 14.a párjával járt itt
kiváló az ételek minősége,a kiszolgálás szinvonalas az árak is értékarányosak.kedvenc helyünk amikor lehetőségünk van rá mindig ide megyünk.Mára ez az étterem lett a család állandó éttereme ünnepekre vagy alkalom nélkül is mert itt nem csalódtunk még egyszer sem tartják az állandó szinvonalat
Tercia Hubertus étterem Sopron - BelsőTercia Hubertus étterem Sopron - BelsőTercia Hubertus étterem Sopron - Külső kép
2013. június 10.családjával járt itt
Hah bobozni megy a család és megéhezik, természetes hogy betérünk ide.
Nagyon jó helyen van, szép a környezet, az étterem belül egyszerű, de elegáns.
Elég sok osztrák tér be ide, ez bizonyítja hogy jó árért finom ételeket kapni.
Annyiban különbözik a fertőendrédi Terciától, hogy az étlapon nincsenek képekkel feltüntetve az ételek, de ez igazából nem hátrány csak vannak akik szeretik, mint pl én.
A pincérek kedvesek, az ételek finomak és az ára is jó!
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Lányunk lakodalmát itt tartottuk, férjemmel és a Családdal már több alkalommal is voltunk a Tercia Hubertusz étteremben, de csak felsőfokban beszélhetünk az ételek minőségéről, mennyiségéről és a kiszolgálásról! A felszolgálók kedvesek, türelmesek, szolgálatkészek! Az étterem és kiszolgáló helyiségei tiszták! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt az éttermet!
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben udvarias kiszolgálás és finom ételekkel várják a kedves vendégeket! ! ! ! Meg voltunk elégedve az ételek izével mennyiségével és kiszolgálásával is. MINDENT FRISSEN ÉS MELEGEN KAPTUNK! ! A GYERMEKEKRE IS NAGYON ODA FIGYELNEK KEDVES ELŐZÉKENY PINCÉREK VANNAK és a terasz ebben a gyönyörű időben csodálatos kilátást biztosit a városra!
Kiváló 2013. szeptember 14.családjával járt itt
Szerettünk volna egy számunkra még új éttermet kipróbálni Sopronban. Így jutottunk el ebbe a színvonalas nagyon szép helyen fekvö étterembe. Bár az étterem parkolójához érve kicsit megijedtünk a rengeteg kocsi láttán, de mivel egy nagy étteremről van szó, nem volt probléma szabad asztalt találni.
Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Családi ebédekhez,esküvőkhöz,kettesben eltöltött ünneplő percekhez is nagyszerű hely. Már mindegyik fajtát kipróbáltam,csak ajánlani tudom! Nekem a fridottó leves a kedvencem. A társaság tagjai elámultak a bőséges és nagyon finom reggeli láttán. Hangulatos hely,tisztaság,kiváló kiszolgálás,figyelmesség jellemzi a helyet.
Kiváló 2013. június 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes,színvonalas,szép helyen fekvő étterem. Kiesik a város zajából és kellemes erdei helyen van. A kiszolgálás és az ételek első osztályúak. Hangulatos,tiszta tényleg nagyon megnyert a hely. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A kinti terasszal kiegészitve tökéletes. Többször jártam itt,páromnak is nagyon tetszett. Szivesen töltöm ott a vacsoraidőt.
Kiváló 2013. június 13.gyerekekkel járt itt
Rendkívül hangulatos, barátságos, nagyon finom ételeket felvonultató étterem.
A sajtos bordát pl csak ajánlani tudom, de a gordon se akármi. . . :) Jelenleg ez a kedvenc helyünk. A terasz ugyanúgy, mint a belső helyiségek.
Sajnos (számunkra legalábbis sajnos) az osztrákok is egyre inkább felfedezik, így néha csak annak jut asztal, aki előre foglalt, csak úgy beesni reménytelen.
Kiváló 2013. június 13.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajárunk ide. Van ,hogy minden egyéb cél nélkül, kizárólag egy Tercia ebéd miatt ülünk autóba és utazunk 160km-t. Elképesztő számomra az a komplex és folyamatos minőség amit képviselnek. Egyszerűen nem tudunk csalódni. Az persze alap, hogy minden étel kivétel nélkül(amit eddig próbáltunk) egy élmény volt.