Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttem a feleségemmel,a testvéremmel és a sógornőmmel az Önök szállodájában. Az egyetlen kellemetlenség, hogy érkezéskor a 13,14-es szobákat kaptuk, melyek igen zajosak az uszoda gépészet miatt. Amikor szóvá tettük a recepció azonnal felajánlotta a szobacserét és innen már minden kiváló volt.
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Már negyedik alkalommal töltöttünk pár napot a Hotel Lővérben, s legjobban azt szeretjük, hogy ugyanolyan kellemes és megszokott az itteni pihenésünk, mint bármelyik alkalommal. Külön öröm a személyzet valamennyi tagjának figyelmessége, kedvessége, az ismerős arcok is örömmel töltenek el.
Kiváló 2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Személyzet segítőkész volt. Az étkezésnél a kínálattal, kiszolgálással, a szobáinkkal elégedettek voltunk. A fittnes lehetőség jól kiegészítette a szállodai kényelmet. Köszönjük a kellemes karácsonyt! A jövőben is tervezünk ide pihenést.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Nagyon szép öt napot töltöttünk el Sopronban a szálló szilveszteri csomagját igénybe véve. Rendkívül gazdag, máshol szokatlan, több napra lebontott program, valamint kiváló ételek várták a Lővér Hotelbe látogató több száz embert. A szálloda vezetése végig a vendégek között tartózkodott, ami - vélhetően - tovább szavatolta a szinte hiba nélküli vendéglátást.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Az ételek kiváló minőségűek voltak, mennyiségben is! A felszolgálás kifogástalan. A szolgáltatások nagyon jók! Udvarias személyzet! A szoba csak a kilátás szempontjából nem tetszett! A szállodát ajánlanám minden ismerősömnek.
Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
A kellemes fenyőillat már a parkolóban azt sugallja, hogy itt csodálatosan fogod érezni magad. Valóban – a tisztán tartott betonút és parkoló mellett pázsit, gyönyörű fenyőfákkal, este kellő világítással a legmegfelelőbb fogadtatás. Ez a fogadtatás folytatódik a szinte már patinásnak számító, nagy szálló recepciójánál: kedvesek, készségesek az itt dolgozók.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Medence/kertHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Vendéglátás
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Nagyon remek szálloda. Csend, nyugalom jó levegő étterem kiválló. Mindenkienk ajánlani tudom.különössen téli havas idóben csodálatos a táj. Szivessen eltöltenék itt néhány napot. Személyzet udvarias, mindenben segitőkész. Szobák kissé kicsik, de tiszta és rendezett. Délidőben a felszolgálása remek leves ötlet.
Kiváló 2015. november 20.a párjával járt itt
A szálloda, kihasználva a téli "holt" időt, nyugdíjas kedvezményt hirdetett, amely az eredeti árnak több, mint a fele volt. Az igen jelentős árengedményen kívül, egy, számomra új kezdeményezés, a délben leves felszolgálása volt, ez ugyanis pont elég ahhoz, hogy estig már könnyebben kibírjuk evés nélkül.
Kiváló 2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Minden szuper jó volt.
A medence mérete eléggé kicsi,talán csak Ennyi amin változtatnék.
Az étterem konyhája első osztályú és a személyzet is nagyon kedves.
Kiváló 2015. október 31.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper volt. A szobák tiszták, a személyzet kedves, az ételek nagy választékban és nagyon finomak voltak.
Ami kicsit kellemetlen volt, az uszodavíz hőmérséklete és az uszodai levegő is lehetett volna kicsit melegebb!
A jakuzzi kellemes volt, bár oda ritkán lehetett bejutni a hotel telítettsége miatt.