Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
2024.05.31-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2015. április 2.a párjával járt itt
Márciusi,nőnapi hétvégén érkeztünk a párommal,csöndes nyugodt,környezetben van a hotel az erdő ölelésében,szinte a madarak az ablakban fütyörésznek. Ingyenes parkolás,korai érkezéssel,kedves fogadtatás már jól indult a nap,a szobánk fekvése nagyon jó, a nap itt tényleg a hasamra süt.
Kiváló 2015. február 6.a párjával járt itt
Ajánlott hely, a lényegre nagyon oda figyel a szálloda vezetés. Több helyen tapasztaltuk hogy spórolnak az ételválasztékkal büfé üzemelte-
téssel, nem telepítenek minden szintre wi-fi elérhetőséget stb. Pedig a magyar embert a hasán keresztül is jól meg lehet fogni. Örömmel tapasztaltuk hogy a Lővérben ilyen hibákat nem követnek el.
2015. január 26.a párjával járt itt
Összességében ajánlom, minden feltétel adott a kikapcsolódáshoz. A konditerem felszereltsége nagyon tetszett, a wellness részleg viszont kicsi volt még úgy is hogy kevesen voltak. Volt hajszárító, törölköző, fürdőköpeny a szobákhoz, meleg volt, de az ágy nekünk túl puha volt- ez nyilván emberfüggő.
Kiváló 2015. január 16.a párjával járt itt
Minden tetszett. A szálloda csodálatos környezete a napi túrázáshoz, esti városnézéshez ideális. Túra előtt egy kis reggeli torna a konditeremben, túra után az uszoda, szauna, pezsgőfürdő testet lelket kényeztet. Az ételkínálat igazi kulináris élvezet az egészséges táplálkozás híveinek is. A Személyzet figyelmessége, kedvessége, udvariassága .
Kiváló 2015. január 13.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel érkeztünk. Mindenben nagyon segítőkészek voltak. A játszószoba nagyon tetszett, a gyerekek jól érezték magukat. Az étteremben is figyeltek a gyerekekre, mind az ételválasztékban, mind az elhelyezésben. A hely maga nagyon szép, sokat kirándultunk. minden nagyon tetszett.
Hotel Lövér Sopron - Belső
2015. január 7.gyerekekkel járt itt
2014 december első felében jártunk itt családom tagjaival, töltöttünk el két éjszakát. A hotel és szobák berendezése lassan fiatalításra szorul. Az éttermi ellátás nagyon színvonalas és választákos volt, a teljes személyzet kedves és udvarias. A wellness részleg kicsi, a víz elehetne melegebb a medencében, de a jakuzziban is.
Kiváló 2015. január 5.barátokkal járt itt
Karácsony előtt töltöttünk 5 napot a szállóban. A személyzet mindenhol és mindig nagyon kedves volt. A konyha kiváló, az étterem jól szervezett. A város és a környék látnivalói jól elérhetőek, segítőkészek voltak a recepción, ha infó kellett. A welness sajnos nagyon kicsi, és kevés volt a gyerekmentes időszak.
Kiváló 2014. november 17.gyerekekkel járt itt
Gyakorlatilag mindennel elégedettek voltunk. A személyzet segítőkész, a konyha fantasztikus, a szombati erdei túra és az idegenvezető nagyon jó volt. A szobák tiszták, nagyok, szép a kilátás, jó az ár/érték arány. A wellnessrészleg bár nem túl nagy sosem voltak sokan, így elfértünk.
2014. október 20.a párjával járt itt
A Wellness rész (úszó medence, jakuzzi, szauna) lekorlátozódik maximum 24 főre. Jakuzzi 8 fő, szaunák 6+6 fő, úszó medence 4 fő. Ha esetleg teleház idején mentünk volna, nem lett volna esélyünk ezeket az árba kalkulált lehetőségeket kipróbálni. Plusz költségért a masszás fantasztikus. A reggeli és a vacsora bőséges és változatos. Jól éreztük magunkat.
2014. október 12.a párjával járt itt
Az elhelyezés kényelmes volt, nagyon tetszett a személyzet udvariassága. A szálloda viszont előbb-utóbb felújításra szorul és a wellnes részlege nagyon kicsi. Az étkezés kényelmes volt, a vacsora különösen finom volt, a reggeli lehetett volna kicsit változatosabb. A szálloda környéke csodálatos, sokat túráztunk.