Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
2024.05.31-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2014. október 6. járt itt
Nyugodt csendes helyen,az erdő közepén van a szálloda,ahol szinte harapni lehet a jó levegőt! A személyzet mindig udvarias, figyelmes, segítőkész, éreztük a vendégszeretetet. Ez különösen igaz az étteremben dolgozókra. Nagyon finomak és változatosak ízletesek az ételek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Sopront válassza úti céljául.
Kiváló 2014. szeptember 30.barátokkal járt itt
Pár napot töltöttem szeptember végén a barátnőmmel a Lővér Szállodában. Rendkívül jó időpontot sikerült választani, ugyanis a szálloda nem volt tele, általában holtszezonban szeretek pihenni. A szálloda is, étterem is minden igényt kielégített. Igaz a szobák nem hivalkodóak, hanem régebbi berendezésűek, de tiszták és minden igényt kielégítettek.
2014. szeptember 28.a párjával járt itt
Mondanom sem kell, hogy kuponos oldalról jutottunk ide. A hotel valaha élménydús lehetett, amikor még a síelés volt az elit sport. Amióta a wellness a sztár, azóta próbálnak bővűlni, de nem sikerül nekik. Az úszómedence kicsi és hideg, a pezsgőmedence néhány embernek megfelelő. A kettő szauna talán kevés ma már egy 4 csillagos szállodának.
Kiváló 2014. szeptember 20.a párjával járt itt
Remek volt minden,a szálloda gyönyörű helyen van,a személyzet udvarias . A látnivalók tekintetében elláttak térképpel,útvonaltervvel még buszmenetrendet is kaptunk. A szoba berendezése tetszett,nem az a tucat laminált bútor,jó ötlet a sok tükör elhelyezése,a lift belsejét is feldobja. Az ételek finomak és változatosak voltak,egyedül a desszert volt unalmas. Összességében csak ajánlani tudom mindenkinek.
2014. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
A recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, bár fürdőköntöst csak 2 nappal később tudtak biztosítani. A reggeli és a vacsora bőséges, változatos, de az asztalterítőt cserélhetnék gyakrabban - a második napon egy kis folt jelezte, hogy azt már előző este is ott láttam. A pincérek nem tudják, mit csinál a másik, nincs felosztva ki mire figyeljen.
Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Régóta tervezgettük,hogy egyszer rászánunk egy hetet arra,hogy Magyarországnak azon részével fogunk ismerkedni,amelyen még soha nem jártunk. Ez volt Sopron és környéke. . . . már csak egy jó és szép és megbizható,de elfogadható áron egy kényelmes Hotelt kellett keresnünk a sok sok kinálatból.
Átlagos 2014. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Augusztus második felében voltunk a párommal és 3 tini gyerekkel. Sajnos az idő járás nem kedvezett így csak 2x tudtunk a környező erdőben és a városban sétálni. A legtöbb időt így a szállodában töltöttük. Az étterem személyzete kedves és barátságos volt. A hotel szobák berendezése, a wellness részleg nem felel meg a 4 csillagnak.
Kiváló 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Most voltunk először ebben a szállóban;mindaz, ami vendéglátás kategoriában egyáltalán létezik, az itt adott, és rendkivül magas szinten. ! Az ellátás(reggeli, vacsora) bőséges,rendkivül finom. Kiváló a szálloda wellness részlege: úszómedence, jakucci, fitness-terem
A személyzet kultúrált, előzékeny.
Hotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Szobák
Kiváló 2014. augusztus 31.a párjával járt itt
az a véleményem, hogy vendéglátás kategóriában egyszerűen nem lehet többet nyújtani:
Az ellátás, a személyzet hozzáállása,egyszerűen tökéletes. Nagyon jó a wellnness-részleg, sőt még naponta torna-órán is lehetett edzeni! A konyha kitűnő, a szakácsok külön elismerést érdemelnek! Ahogy lehetőség van, visszamegyünk!
2014. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda valóban a csend és nyugalom szigete és a környezete is csodálatos. A szállodába fenntartással érkeztünk, a foglalásunkat követően többen negatív élményeikről számoltak be:
ENNEK ELLENÉRE: kedves és udvarias személyzet fogadott. Az étteremben az ételek nagyon finomak és megfelelő mennyiségű volt.