Pannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron bemutatkozása

1893-ban épült a város szívében, a történelmi belvárostól néhány lépésre Sopron legrégebbi szállodája, a Pannonia Hotel. A klasszicista stílus remekeként régi fényében pompázó hotel a történelmi múltat és a hagyományokat modern komforttal kapcsolja össze - 79 egyedileg kialakított szobával és nemzetközi színvonalú szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Pannonia Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Korábbi üzleti együttműködésünk okán pihentem Párommal a hotelban. A hotel Sopron egyik jelképe, mely a hagyomány megőrzése mellett a gyógy-és wellness kategóriában is kiváló minőséget biztosít a pihenni vágyóknak. Klasszicista stílusának elemei -értelemszerűen- ötvöződnek a mai kor minőségi modernizációjával (minden téren), de más, egyértelműen modern szállodával szemben a 1900-as évek végének, és a 20.
Pannonia Hotel Sopron - Szobák
Kiváló 2013. január 3.a párjával járt itt
A szálloda fekvése a kiszolgálás a szoba a tisztaság az ellátás kiváló volt. A szilveszteri vacsora a kiszolgálás a terítés szintén kiváló volt. Az élőzene, szerintem, lehetett volna egy kicsit jobb, hallgathatóbb, táncolhatóbb.