Pannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron bemutatkozása

1893-ban épült a város szívében, a történelmi belvárostól néhány lépésre Sopron legrégebbi szállodája, a Pannonia Hotel. A klasszicista stílus remekeként régi fényében pompázó hotel a történelmi múltat és a hagyományokat modern komforttal kapcsolja össze - 79 egyedileg kialakított szobával és nemzetközi színvonalú szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Pannonia Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2014. január 8.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttünk el itt 4 csodálatos napot. A szálloda harmadik emeletén, a városra és a Löverekre néző, szép panorámával bíró apartmant kaptunk, a szálloda újonnan felújított részén. A szoba tágas, tiszta és szépen berendezett volt, nagyon kényelmes ágyakkal és tökéletes párnákkal.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Rendkívül igényes, kellemes hely. Mind a szállás minősége, mind az étkeztetés hibátlan, nem hagy kívánnivalót maga után. Bármikor szívesen visszatérnénk ide párommal. Jó kiindulási alap egy kellemes kiránduláshoz. A környék is csodaszép, sok helyen voltunk a párommal.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Barátnőmmel pihentünk ebben a hotelben, és a 3. napon nem volt kedvünk hazajönni. Megoldottuk! Maradtunk még egy napot! Azt hiszem, ez magáról beszél. Csodás volt az itt töltött idő. A személyzet a legmesszebbmenőkig udvarias, kedves, az éttermi szolgéltatás kifogástalan. Egyszóval gratulálok ennek a szállodának.
Köszönettel.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Ez evben a Karacsonyt toltottuk ebben a szep es patinas szallodaban. Az egesz csalad nagyon jol erezte magat. A szobak tisztak,nagyon szepek. A wellness reszleg is minden igenyt kielegit. A szalloda szemelyzete kedves es figyelmes. A vezetoseg mindenre oda figyel. A gyerekeknek meg a Karacsony fa alatt ajandek is bujkalt.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, belvárosban, mégis csendes hely,közel mindenhez, kulturált személyzet, kiváló a étkeztetés, svédasztalos, minden igényt kielégítő, szépen berendezett szobák, gyönyörű , míves ebédlő.
Mindenkinek ajánlom, aki városnézésre Sopronba utazik, és a környék is bővelkedik látnivalókban.
Bármikor szívesen visszamennék!
Turcsányiné Csikós Ilona
Kiváló 2013. november 23.gyerekekkel járt itt
Ez év januárjában voltunk a szállodában a családommal együtt, ünnepelni közös családi eseményeinket. Nagyon jól éreztük magunkat mindannyian, kitűnő volt a hangulat, a fürdő, gyönyörű a város, az épület így felújíva ( régen már jártam ott) nagyon tetszett.
Pannonia Hotel Sopron - Belső
2013. november 19.kollégákkal járt itt
Szálloda patináns és gyönyörű és mind ez a város közepén. Ha dolgozni jövök itt foglalok szobát, családdal viszont a másik hotelben. Minden közel van, a belváros, étterem, taxi egy percre. A kiszolgálás nagyon jó, a szobák szépek és tiszták, családosoknak is ajánlom. A reggeli bőséges és finom. Minden rendezett, jó hangulatú és otthonos. A wellnessrészt bővítették és szépre sikerűlt.
Pannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - VendéglátásPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - Szobák
2013. november 2.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése - belvárosban legyen - fontos volt számunkra, mivel célunk Sopron óvárosának felfedezése volt. " Pár " méterre a szállásunktól már élvezhettük is e város zegzugos középkori utcácskáit. Félpanzión voltunk, és az ételekről csak annyit, hogy 1,5 kilóval gyarapodtam.
Kiváló 2013. október 26.a párjával járt itt
Szuper volt minden. Gyönyörű a szálloda berendezése, nagyon igényes minden. Kaptunk egy szép nagy világos szobát, kényelmes ágyakkal, a személyzet előzékenyen kedves, szolgálatkész, bármit kértünk mindent megoldottak. Szuper volt a konyha, jobbnál jobb ételekből lehetett válogatni az étteremben. Csendes, nyugodt pihenőhely a belváros szívében.
Kiváló 2013. július 20.a párjával járt itt
Önmagában részünkről minden tetszet,sőt. . . . . ,inkább tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. Az étel kivánló,változatos,finom. A szálloda lenyűgöző,szép egy átlag ember számára is,aki nem minden nap száll meg szállodába. Nyaralásra,pihenésre nagyon alkalmas,mert csöndes,nyugott kisugárzást tükröz.