Pannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron bemutatkozása

1893-ban épült a város szívében, a történelmi belvárostól néhány lépésre Sopron legrégebbi szállodája, a Pannonia Hotel. A klasszicista stílus remekeként régi fényében pompázó hotel a történelmi múltat és a hagyományokat modern komforttal kapcsolja össze - 79 egyedileg kialakított szobával és nemzetközi színvonalú szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Pannonia Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2017. november 26.családjával járt itt
Sokszor látogattunk el ebben a csodálatos Soproni szállodában. férjemmel gyerekeimmel é a kis Unokámmal. A szobákkal nagyon meg voltunk elégedve,tiszta és kényelmes volt. A velnes részleg kellemes időtöltést jelentett számunkra. A személyzet figyelmes és kedves volt Az étteremben finom ételeket kaptunk minden igényüket igyekeztek teljesíteni. Vissza vágyunk mindég.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2017. július 19.barátokkal járt itt
Korábban jártunk már a hotelben, azóta felújították, és most úgy tapasztaltuk, hogy sikerült feltámasztani az épület régi patináját és a wellness rész is sokkal jobb lett. A szobával is elégedettek voltunk, az ágy kifejezetten kényelmes volt. . A szálloda, elhelyezkedés szempontjából szerencsés, mivel a belvárosban van, így sok minden karnyújtásnyira található.
Pannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - KörnyékPannonia Hotel Sopron - Környék
Gyenge 2017. június 1.a párjával járt itt
A szoba szörnyű volt, takarítás sehol, pókhálók, por a szekrények, ágy alatt. A berendezés szintén szörnyű, több százéves, nyikorgó ágy. A hálószobán nincs ablak. A wellness rend kívül gyenge a vacsora választéka siralmas, de drága. A mélygarázs tapasztalt vezetőt igényel. A reggeli finom és bőséges volt.
2017. május 11.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése, a város központjában található. A gépkocsi parkolásért az udvarban külön fizetni kellett, vannak szállodák, ahol nem kérnek a vendégtől pénzt a parkolásért. Szép belső terek, kényelmes szobák jellemzik ezt a régi szállodát. A vendég teljes kényelmét kielégíti.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda az Óvárosban. Nyáron is voltunk Sopronban, de akkor a Lővéreken volt a szállásunk. Most egy nagyon kedvező ajánlatot kapva választottuk ezt a szállodát és nem csalódtunk. Minden nagyon jó volt. A szoba nagy volt, az ágy kényelmes, a fürdőszoba tiszta. Mi csak reggelit kértünk, de bőséges volt, mindenki találhatott kedvére valót. A wellnesst is igénybe vettük, kellemes volt.
Kiváló 2016. szeptember 15.családjával járt itt
Nagyon szuper hotel kiváló elhelyezkedéssel az Óváros szívében. Nemrég értünk vissza, de biztosan ajánlani fogom ismerősöknek. Sikerült egy jó kis akció keretében félpanzióval foglalni egy szobát. Oda érésünkkor közölték, hogy a standard szoba helyett tudnak adni egy superior szobát, a kevés vendégre hivatkozva (persze ingyen).
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt voltunk a Pannoniában. Azóta lényegében minden téren fejlődött. Nem mondjuk, hogy nincs még mit fejleszteni, de látható, hogy évről-évre jelentős összegeket költenek a belvárosi szállodára. A legtöbb szálloda ahol járunk inkább lefelé csúszik, ez inkább felfelé emelkedik.
Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
Március elején voltunk a Önöknél. Mivel a találkozás különleges (minden évben egyszer történik), ezért szerettem volna, megadni a módját, főleg, hogy most az egyszer én vagyis a hölgy szervezte meg és meglepetés volt. Bármi furcsa is, de a konkurens szálloda érdekeltségéhez tartozó ember ajánlotta azért, mert náluk nincs wellness részleg.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Karácsonykor jártunk itt, egy családi apartmanban. Kedveltük, hogy a szállodák nagy többségével ellentétben itt találtunk családi szobát (lakosztályt), amely még árban is elfogadható volt. A hotelt talán az jellemzi legjobban, hogy még kopottságában is szép. . .
Kiváló 2015. január 27.családjával járt itt
Lassan mondhatom évek óta járunk ide. Kisebb, nagyobb családi létszámmal. Az éttermük szenzációs, a szakács bármilyen kérést teljesít saját tapasztalat, mivel bizonyos dolgokat nem tudok elfogyasztani, ezért külön menüvel örvendeztet meg pl. szilveszterkor.