Pannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron
Pannonia Hotel SopronPannonia Hotel Sopron

Pannonia Hotel Sopron bemutatkozása

1893-ban épült a város szívében, a történelmi belvárostól néhány lépésre Sopron legrégebbi szállodája, a Pannonia Hotel. A klasszicista stílus remekeként régi fényében pompázó hotel a történelmi múltat és a hagyományokat modern komforttal kapcsolja össze - 79 egyedileg kialakított szobával és nemzetközi színvonalú szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Pannonia Hotel Sopron vélemények

2014. november 18.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, berendezése csodálatos. A szoba tágas, kényelmes, az ágy nekünk nem volt elég kemény. A wellness részleg tetszett. A reggeli egyhangú volt - mindkét nap ugyanaz -, a vacsora színvonal alatti. Hideg volt a hús, a köret, a saláta választék szegényes. A "sűlt" húsok ízetlenek és nem sültek.
Kiváló 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a szálloda berendezése, gyönyörű, hangulatos szobában voltunk! :) A félpanziós reggeli és vacsora finom volt és bőséges, a személyzet kedves, és mindenre odafigyeltek. A wellness részleg is kiváló volt.
Egyetlen észrevételem lenne mindösszesen: a harmadik emeleten lévő szobánkban a wifi vagy alig, vagy egyáltalán nem volt elérhető.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Egy visszautasított szállásfoglalást követően az augusztus 20. -i héten pénteken lefoglalt szállás nélkül érkeztünk a 2 gyerekkel és a párommal Sopronba, egy éjszakára csupán (szombaton irány a Familypark) 15 Fertőrákosi és 10 soproni szállás végigjárását/hívását követően utolsó telefonszámunk volt a Best Western.
2014. augusztus 2.egyedül járt itt
Többször is ettem az étteremben és az ételek mínősége jó csak az ára elég húzos! Jó helyen található Sopron szívében! Kiszolgálás jó bár a picérek néha bl meccset néztek a tévében szerintem ez illetlenség egy ilyen 4 csillagos Hotelnél!
2014. július 25.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk itt két gyerekkel, a fiam azóta is "királyi lakosztályként" emlegeti, ez azt hiszem mindent elmond, az épület nagyon impozáns, belvárosi helyzete is nagyon előnyös, a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak. Minden egyes csillagocskára rászolgáltak. Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. május 17.barátokkal járt itt
A Szállodai dolgozók figyelmesek, kedvesek. A felszolgálás, takarítás semmi kívánni valót nem hagyott maga után. Mindenhol rend, csend, tisztaság.
Az ételek finomak, nem kell sokat várni rájuk és roppant gusztusosan vannak a tányérra helyezve.
Bármilyen városnézéssel kapcsolatos kérdesre vagy bármely kérdésre korrekt, kellemes választ kaptunk.
2014. május 6.gyerekekkel járt itt
Üdvözlöm! Fiammal töltöttünk itt egy hétvégét. A belvárosban van a szálloda, mindenhez közel. Gyalog kényelmesen majdnem mindent el lehet érni. Sajnos autóval nehéz parkolni, hét közben fizetni kell, de hétvégén ingyenes. A szállodának is van parkolója, igaz azért fizetni kell. Belülről a szálloda antik bútorokkal van berendezve, épület is barokk stílusú.
2014. február 18.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben töltöttünk itt el egy hétvégét. Sopronban sokszor jártunk már, de ebben a szállodában még nem volt alkalmunk. A belvárosi elhelyezkedés miatt autóval nem volt könnyű megközelíteni, fizető parkolóban tudtuk letenni a kocsit. A szálloda tradicionális, kicsit régimódi berendezésű, úgy érzi magát az ember ide belépve, mintha 100 évet visszaugrana az időben.
Pannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - Külső képPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - VendéglátásPannonia Hotel Sopron - WellnessPannonia Hotel Sopron - WellnessPannonia Hotel Sopron - Medence/kertPannonia Hotel Sopron - Medence/kertPannonia Hotel Sopron - Medence/kertPannonia Hotel Sopron - Külső képPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - Külső képPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - Külső képPannonia Hotel Sopron - Külső képPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - SzobákPannonia Hotel Sopron - VendéglátásPannonia Hotel Sopron - VendéglátásPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - BelsőPannonia Hotel Sopron - Szobák
2014. február 9.a párjával járt itt
2013 július 8-13-ig töltöttünk el 5 napot párommal. A szállás kitűnő, tágas, tiszta. A recepciónál segítőkészek, udvariasak voltak. Az éttermi szolgáltatással nem voltunk megelégedve, ugyan a kiszolgálás, gyorsaság rendben volt, de a felszolgált ételek minősége erősen kifogásolható: a főétel (hal! , szűzérme) nyers, főtlen!
Kiváló 2014. január 26.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk itt. Igényes, kívül-belül patinás szálloda, frekventált helyen. Az ágy kényelmes, a szoba és a mosdó tiszta, a személyzet udvarias, az étterem elsőosztályú. A reggeli bőséges és sokoldalú, érintettként külön kiemelném a vegetariánus választékot, amiben sikerült túllépniük a szokásos sablonokon. Mindenkinek csak ajánlani tudom.