Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2016. szeptember 23.családjával járt itt
Családdal Sopronban! Az idén a soproni szüreti fesztiválra készültünk, így esett választásunk a Sopron Hotel-re, a város közponjához közel, de mégis csendes helyen. Nagyon jó választás volt. Minden nagyon jó volt. A személyzet rendkívül figyelmes az ételek finomak és változatosak, a szobák is városra nézők.
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Rendszeres visszajárók vagyunk, igaz, a különböző kuponos akciókat lessük, mert akkor a legkedvezőbb az árfekvés.
A szoba kényelmes, a személyzet figyelmes, az étkezés kimagaslóan jó!
Ha véletlenül hétégi rendezvény (pl. esküvő) van, akkor még arra is figyeltek, hogy mint nem résztvevők minél messzebb legyen a szobánk a zajos rendezvénytől, így nyugodtan pihenhettünk, nem zavart a "dáridó".
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A mi kedvenc városunk Sopron :) Bármikor – bármilyen mennyiségben. . . . . egyszóval megunhatatlan :) Alig vártuk,hogy Törpillánk nőjjön annyit ( 5 éves) ,hogy átutazva az ország túloldalára, neki is megmutathassuk ezt a csodálatos várost. Kicsit hosszabb időt ( 11 nap 10 éjszakát ) töltöttünk a Hotel Sopronban, és egy fantasztikus szállodát választottunk ezúttal : a Hotel Sopron-t.
Sopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - Egyéb
Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Családbarát szálloda,a kislányunk egész nap el tudott játszani a játszószobában,a külön teremben lévő tv játékkal,pingpong asztallal, könnyű egyszerű megközelíthetőség,nagy ingyenes parkoló,tiszta rendezett szoba szép fürdővel nagyon jó a kis kihajtható pipere tükör. Az ágy kényelmes viszont a párnák kicsik,a fűtés szintén nagyon jó.
Sopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - VendéglátásSopron Hotel Sopron - BelsőSopron Hotel Sopron - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Az év utolsó napjait töltöttük a szállodában. Mindenről csak felsőfokban tudok beszámolni! A szilveszteri mulatság nagyon jó ötlet volt, annál már csak a megvalósítás volt jobb. A személyzet rendkívül kedves, a tisztaság kifogástalan. Az ételek nagyon bőségesek és finomak. A szilveszter éjszaka végig vidám és ötletes volt.
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, kényelmes, kulturált, tiszta, személyzet nagyon kedves figyelmes. Ételek finomak és bőséges. Mindenkinek ajánlom aki egy nyugodt és kellemes kikapcsolódást szeretne. A Sopron Hotel nem csak a pároknak nyújt megfelelő ott tartózkodást, hanem családoknak is akik gyerekkel érkeznek. Család és gyerek barát szálloda.
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
A párommal voltunk két éjszakát! Teljes mértékben meg vagyunk elégedve! A hotel panorámája gyönyörű! Jó az elhelyezkedése, jól kialakított parkoló fogadott bennünket! A recepció személyzete barátságos és segítőkész volt, az ügyintézés is rendkívül gyorsan zajlott! A szoba is jól felszerelt volt, ami az ember elvár egy négy csillagos hotelban!
Kiváló 2015. február 17.a párjával járt itt
Csodálatos 1 hetet töltöttünk itt! Ajánlom Nyugdíjasoknak kis keresetű pároknak, Családoknak!Az étterem választéka színvonala kiváló! A személyzet kedves segítőkész!A felújításon érdemes lenne elgondolkodni addig amíg nem késő!!Egy ilyen csodálatos klímával, panorámával rendelkező helynek kár lenne elveszni!
Kiváló 2015. január 18.a párjával járt itt
Már harmadik alkalommal voltunk a Párommal a Hotelben szilveszterezni és most is csak pozitiv élményeket szereztünk ! Személyzet barátságos , Ételek minösége mennyisége tökéletes ,mindkét este a zenekarok nagyon jó hangulatot csinéltak . A szoba hömérséklete nagyon kellemes az ágy kényelmes .
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Rendkívül udvarias, szolgálatkész és magas szakmai kvalitású személyzet, amely a vezetés magas színvonalát igazolja. Szívélyes, barátságos, bensőséges légkör, amely a vendégeket is megragadta. Baráti társaságok jöttek létre és ez igen kellemes családi hangulathoz hozzájárult. A kellemes légkört a szálloda ragyogó programjai színesítették meg.