Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Gyenge 2016. december 25.családjával járt itt
Többször jártunk már itt ezért csalódás az idei karácsony. A szállás nagyon jó ezért esett a választás a helyre. Tovább kellett volna keresni. A délutánra meghirdetett édesség választék csapnivaló, konkrétan száraz kuglóf,kókuszgolyó. Szerintem 2 napja ugyanaz. A tegnap esti szarvas pörkölt mai felszolgálása mint szarvas leves a gasztronómia csúcsának nem nevezhető.
Gyenge 2013. április 23.a párjával járt itt
Sajnos mi nem jártunk ilyen jól. . . 2012 februárjában foglaltunk két éjszakára szállást félpanzióval. Az étkezések a tárgyalóban voltak, oda lettünk irányítva. Az étel elegendő volt, viszont maga az étkezés "hangulata" nem volt túl felemelő. Estére jött a java. . . bált rendeztek a hotelben.
Átlagos 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Sajnos kevés olyan szálloda van ma ahol a négylábú kedvenc is jöhet velünk az étterembe, ezért is esett a családi nyaralásnál a választásunk a Hotel Sopronra, mert ez itt lehetséges. A szálloda elhelyezkedése kiváló, hisz sok szobából rálátni Sopron főterére illetve gyalog kb 5 perc a tűztorony.
Átlagos 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
A hotel remek helyen fekszik, a kilátás szép volt a szobánkból, amelyet egy nagyon kicsi ablakból csodálhattunk meg. A reggeli jó volt, de a vacsora egy menzai étkezésre emlékeztetett. Tiszta volt a szálloda és a szoba is, éjszaka nagyon meleg volt, nyitott ablaknál tudtunk csak aludni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 23.családjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk el családdal a hotelben. Az összbenyomásunk átlagos. A személyzet kedves, segítőkész, az ételek bőségesek, ízletesek voltak. Ám a wellness részt nem ajánlom. A szauna túl kicsi, egyetlen pezsgőfürdő van csupán, nem is volt tiszta a víz. Aki wellness szolgáltatásokra vágyik, ne ide foglaljon szállást.
Átlagos 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
- A meghirdetett borkóstolóra illetve pálinkakóstolóra nem került sort, mivel a tájékoztatás ellenére nem lehetett az érkezés után jelentkezni rá. Meglepetés lett volna a férjemnek - így keserű meglepetés lett belőle.
Átlagos 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel jártunk itt nyáron, egy akciós kuponos ajánlattal. A mi szobánk szocreál stílusú volt, látszott, hogy nem mai felszeretségű. Klíma nem volt. A welnwss részleg nagyon kicsi, ami gyakorlatilag egy nagyobb jacuzit jelent csak. Abban sem cserélték a vizet a 3 nap alatt, úgyhogy nagyon gusztustalan volt. Ennyi vendégre pedig kevés.
Átlagos 2013. december 20. járt itt
A személyzet nagyon barátságos segítő kész volt. A csomagba tartozó programok kiválók voltak. A szálloda tisztasága az már kevésbé. Szobánkba festékfolt a szőnyegen illetve ajtó előtt. Reggeli finom volt volt bőven választási lehetőség. Félpanziós vacsora viszont karcsú volt ,a választási lehetőség. Az ital árak meg szörnyű volt. De ezeket leszámítva jóléreztük magunkat.
2022. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunk helyszínéül ismét Sopront választottuk, ebben a szállodában most jártunk először, bár többször láttuk kívülről a korábbi években. Helyileg a 84-es főút mellett, a temető közelében található a város északnyugati részében. A parkolás ingyenes, bőven volt hely.
Sopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - Egyéb
2019. november 11.családjával járt itt
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában. központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni. Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák. A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk. A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul megcsinálták. Be kellett osztani a recepción.