Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
2014. Tavaszán töltöttem el 4 napot kisfiammal.
Nagyon meg voltam elégedve mindennel. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételek finomak és választékosak.
A játszószoba jól jött az eső miatt. Kisfiam is nagyon jól érezte magát. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő játékot. Biztosan újból ellátogatunk pár napra.
Köszönjük a felejthetetlen napokat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Jó választás volt a Hotel Sopron, amikor anyukámmal úgy döntöttünk, hogy felfedezzük Sopront egy májusi hétvégén. Nagyon jó helyen van a szálloda, a belvárostól 5 perc kényelmes séta. A külső kissé retro, de a belső terek szépen fel lettek újítva. A szoba kényelmes és rendkívül tiszta volt.
Sopron Hotel Sopron - Külső képSopron Hotel Sopron - BelsőSopron Hotel Sopron - Medence/kertSopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - Szobák
Kiváló 2014. július 21.barátokkal járt itt
Egy gyönyörűséges hétvégét tölthettem el a Hotel Sopronban! Csodálatos kilátás a városba, tiszta kényelmes szobák. Az étkezés reggeli szuper, a vacsora változatos, bőséges, és nagyon kulturált. A medence ajándék volt a hőségben. Istenien éreztük magunkat, ha tehetjük visszatérünk! Üdv: Juhász Ágnes Ui. A személyzet udvariassága mosoly az arcukon, mindent vitt!
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Karácsonykor jártunk 4 tagu családommal a szállodába. A szoba felszereltsége, tisztasága minden igényt kielégít. Az ételek változatosak,bőségesek. A személyzet udvarias. A welness rész megfelel a megjelőlésének egy csepp az egész,
a fittnes rész viszont jól felszerelt. A progaromokról szóban is tájékoztatást kaptunk, a városnéző kisvonatozáson részt is vettünk.
Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Május 13-15-ig 3 csodálatos napot és 2 éjszakát töltöttünk a Hotel Sopronban. Itt ünnepeltük meg, a párom 26. születésnapját. Előre rendeltem a szállodától egy születésnapi csokoládé tortát ami isteni finom volt. Meglepetésként kaptunk még 2 kis üveg bort is, hogy felejthetetlen legyen ez az esemény.
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
Este 10 óra után érkeztem a szállodába egy rosszul sikerült szállásfoglalást követően. (A hely ahova mentem volna botrányos állapotban volt. )
A recepción segítőkész fiatalember volt szolgálatban, aki jelezte, hogy nincs szabad szoba, de segít és körbe kérdezi, hogy a városban hol tudnék aludni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Egy kellemes tavaszi hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Már nem először járunk itt, így tudtunk mit veszük :-) A személyzet figyelmes, kedves. A közlekedést lift segíti, melyből 2 db is van. Rendelkezik kis wellness résszel is szálloda: van egy jaquzzi, szauna, szolárium. Az ételek finomak voltak.
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Mi néhány év óta minden évben más városban töltjük a szilvesztert. eddig egyedül itt voltunk kétszer.
Az öt napos kikapcsolódást összekötjük egy kis városnézéssel és erre a szálloda elhelyezkedésénél fogva kiválóan alkalmas.
A szálloda egész személyzete udvarias, szolgálatkész A szálloda által szervezett programok (ezt mindkét esetben tapasztaltuk ) ötletesek.
Az ételek minősége kiváló. a választék bőséges.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
Meglepően tapasztaltam a személyzet udvarias és probléma megoldó magatartását, különösen Sz. Tünde értékesítési munkatárs pozitív hozzáállását problémánk megoldásában. Ezért külön köszönet! A retró szilveszteri este is a mi korosztályunknak megfelelő volt,sajnos a dec.
Kiváló 2013. december 19.gyerekekkel járt itt
A szalloda 30 eves es ez evben az ettermeben folyamatosan vasarnapi napokon svedasztalos etkezeseket nyujt nagyon jo izekkel allandoan feltoltott edenyekkel amiben az etel melegsege a kivanalmaknak megfelelo. Ketfele leves az egyik igazi husleves hasonlitott a hazihoz a masik gombaleves gazdagon bosegesen, rantott hal, rantott hus koretek vadas tesztaval sult csirke amiket kotoltam ezen felul meg voltak husfelek izelestesek voltak.