Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2018. július 14.a párjával járt itt
Csodaszép helyen, tiszta levegő, madárcsicsergés, séta- és kirándulási lehetőségek gondoskodtak a pihenésünkről. Az ételek finomak és változatosak voltak.
2018. július 6.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon szép helyen van a szálloda. A reggelei és a vacsora bőséges és finom. A viszont látszik, hogy nem igazán akarnak költeni a szállodára. Sok minden elhanyagolt.
2018. július 6.gyerekekkel járt itt
Nagycsaláddal, két serdülő és egy óvodás gyermekkel voltunk a hotelben hétköznap. A wellnes szolgáltatást nagyon szerettük, illetve a számos programkehetőséget. Az étel finom volt és bőséges, viszont a felszolgálás néha akadozott. Jól éreztük magunkat, valószínűleg visszatérünk.
Kiváló 2018. június 25.a párjával járt itt
Második alkalommal nyaraltunk a szállodában. Először a családdal, másodjára pedig a párommal. Fertő-tavi kerékpártúránk kiinduló állomása volt. A második alkalommal nagyon szép szobát kaptunk. Sopron gyönyörű város, még sokszor fogunk ide visszajönni. A wellness rész kicsit kicsi, de sokszor reggel használtam, így nem volt tömeg.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 18.csoporttal járt itt
Harmadik alkalommal vettem igénybe ennek a szállodának a szolgáltatásait. Ez maga mutatja, hogy jól éreztem magam előzőleg is. Csoportosan érkeztünk több napra, innen tudtuk a kirándulásainkat lebonyolítani. A szobák,fürdőszobák, teraszok felújításra szorulnak. Ezt ellensúlyozta a gazdag svédasztalos ellátás. Választékban, minőségben szuper volt kedves, figyelmes felszolgálókkal.
Hotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - Környék
Kiváló 2018. június 16.gyerekekkel járt itt
nagyon jo levegö nagyon kényelmes ágyak jobbat pihentünk mint itthon kaja csucsszuper mindenbe böséges ajánlom mindenkinek aki felakar kicsit frissülni.rengeteg nézni valo van környéken .szállodai welnes rész is nagyon jo.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. május 23.csoporttal járt itt
Csoporttal voltunk 4 napot. Már jártam itt pár éve, a szoba átlagos, a tévé azóta legalább új, modern laptévé. A fürdőszoba nem éppen 3 csillagos, 40 éves berendezéssel, ideje lenne felújítani. Ami viszont kiváló, az az ellátás, az étkezés. Nem nagyon találkoztam ilyen választékkal a reggelinél, a svédasztal minden igényt kielégít.
Kiváló 2018. május 23.a párjával járt itt
Csodálatos helyen fekszik a szálloda. Pihenésre,kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas. A reggeli és a vacsora kínálata,minősége pazar. A személyzet kedves,udvarias. A szobák egyszerűek,de tiszták. A felszereltségükön lehet még javítani. A wellness részleg tiszta és megfelelő a kikapcsolódásra. Összességében kiváló hely,biztosan vissza fogunk még menni.
Kiváló 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Csodálatos pünkösd. Az étkezés kinálata és minősége példaértékű volt. A wellness is felnőttnek gyermeknek egyaránt remek volt. A személyzet kedves és segitőkész volt. A szervezett programok kiválóak. Gratulálok!
2018. május 4.a párjával járt itt
Hatalmas szálloda, kedves személyzet, az étkezés finom és bőséges. Viszont a szoba nagy része még valószínűleg gyári állapotú, felújítást igényelne. Az àgy ugyan kényelmes, és tiszta a szoba, de az alig záródó terasz ajtó, a mini kád, ami tusoló, és a gombos öblítő a wc-n rontja a képet. Mindezek ellenére jól éreztük magunkat! Visszamennénk!
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár