Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg a térképen

Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg vélemények

Böbike TOP szállásértékelő
2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk el Sümegen,és mondhatom minden tekintetben egy szuper hely. Részt vettünk egy lovagi tornán és utána volt egy vacsora a Szt. László Lovagterem Éttermében. Pazar volt. Gyönyörű,hangulatos volt. Cigány zene szólt a vacsora közben,a végén pedig aki szerette volna elhúzták a nótáját is! A vacsora fenséges,felszolgálás gyors,kedves.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két alkalommal ebédeltünk a Várcsárdában.Mindkét alkalommal a személyzet gyorsan,és kifogástalan minőségben hozta a rendelt ételt.Bőséges adagok voltak,nagyon finomak!A hely,a kiszolgálás és az ételek minősége-mennyisége átlag feletti,az árak viszont átlagosak.Ha arra járunk ezután,nem fogjuk kihagyni!!
Cegléd
Gyöngyös

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sümegi Kapitány Wellness szállodához több étkezési lehetőség is kapcsolódik. A szállóvendégek részére a félpanziós ellátás: reggeli és vacsora a Múzeum Étteremben történik, továbbá ugyancsak a szállodán belül található a Szent László Lovagterem, amelyet külön rendezvények alkalmával lehet igénybe venni. A szállodán kívül egy régi paraszti stílusú udvarházban van a Várcsárda, a 4.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sümegre érkezvén 3-as-ban betértünk a a Vár alatt lévő Csárdába ebédelni. Cimbalom muzsika hangja szárnyalt,isteni finom ebédet kaptunk 15 percen belül. Kiváló, udvarias személyzet. Másnap részt vettünk a lovagi tornán,
felejthetetlen élményben volt részünk. A 2 órás műsor után a lovag étteremben vacsoráztunk,zeneszóval,pálinkával,borral,pogival,tepertőkrémmel fogadtak minket.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.19.
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 10.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.03.01.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sümeg
Palace Hotel  Sümeg
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Téli akció 2=3
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Szt. László Lovagterem Étterem SümegX