Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg a térképen

Wellness csomagok Sümeg városában

Szt. László Lovagterem Étterem Sümeg vélemények

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk el Sümegen,és mondhatom minden tekintetben egy szuper hely. Részt vettünk egy lovagi tornán és utána volt egy vacsora a Szt. László Lovagterem Éttermében. Pazar volt. Gyönyörű,hangulatos volt. Cigány zene szólt a vacsora közben,a végén pedig aki szerette volna elhúzták a nótáját is! A vacsora fenséges,felszolgálás gyors,kedves.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két alkalommal ebédeltünk a Várcsárdában.Mindkét alkalommal a személyzet gyorsan,és kifogástalan minőségben hozta a rendelt ételt.Bőséges adagok voltak,nagyon finomak!A hely,a kiszolgálás és az ételek minősége-mennyisége átlag feletti,az árak viszont átlagosak.Ha arra járunk ezután,nem fogjuk kihagyni!!
Cegléd
Gyöngyös

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sümegi Kapitány Wellness szállodához több étkezési lehetőség is kapcsolódik. A szállóvendégek részére a félpanziós ellátás: reggeli és vacsora a Múzeum Étteremben történik, továbbá ugyancsak a szállodán belül található a Szent László Lovagterem, amelyet külön rendezvények alkalmával lehet igénybe venni. A szállodán kívül egy régi paraszti stílusú udvarházban van a Várcsárda, a 4.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sümegre érkezvén 3-as-ban betértünk a a Vár alatt lévő Csárdába ebédelni. Cimbalom muzsika hangja szárnyalt,isteni finom ebédet kaptunk 15 percen belül. Kiváló, udvarias személyzet. Másnap részt vettünk a lovagi tornán,
felejthetetlen élményben volt részünk. A 2 órás műsor után a lovag étteremben vacsoráztunk,zeneszóval,pálinkával,borral,pogival,tepertőkrémmel fogadtak minket.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.562 - 38.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Mese Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, szabadtéri és beltéri játékokkal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2022.02.03.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.117 - 48.856,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.20.

Szállodák Sümeg környékén
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Hotel Wolf Sümeg
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sümeg
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

Szt. László Lovagterem Étterem SümegX