A wellnessrészből hiányzott a jakuzzi. Bár ha minden igaz éppen javították. A szauna rész viszont jó volt.
A lovagi torna nem volt rossz, (leginkább csak átlagos )viszont az utána lévő vacsorában nem tetszett, hogy legalább 300 ember volt ott, és szinte ki volt porciózva az étel. Egyél és menjél érzésem volt.
A szobával nem volt probléma. Tiszta és nagyjából jól berendezett.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!








































