Harcsa Csárda Százhalombatta

2440 Százhalombatta, Dunafüredi út 1.

Harcsa Csárda Százhalombatta a térképen

Harcsa Csárda Százhalombatta értékelése:

3. helyezett a 6 százhalombattai étterem közül
316. helyezett Budapest környékén - 903 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő

Harcsa Csárda Százhalombatta vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Ma beültünk egy halászléra a Harcsába. Kár volt. Lehet, hogy nekünk van mihez viszonyítani [moderálva - a szerk. ] de a mai halászlé. . . . hát éppen meg lehetett enni. Volt vmi savanyú mellékíze is. Utána a fahéjas palacsinta. . . hát szóval tisztán fahéjat két kanállal nem rakunk bele a palacsintába. Először össze kell keverni cukorral, és hagyni, hogy a meleg palacsintában felolvadjon.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a hangulatos étteremben. Mindíg jól éreztük magunkat. Hangulatos, tiszta, a kiszolgálás kifogástalan. A halászlé nagyo finom. legutóbb kétszemélyes haltálat rendetünk amit hárman sem tudtuk megenni, pedig isteni fínom volt. A bejáratnál kedves kis fűszerkert, csodás muskátli csak növeli a hely hangulatát.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Többször megfordultunk már az étteremben. Mindig nagyon kedves a kiszolgálás és finomak az ételek! Nyári este a teraszon nagyon kellemes. Egyik alkalommal nem volt túl jó idő, de kint szerettünk volna
a teraszon étkezni, plédet is kaptunk. Nagyon figyelmesek a pincérek! Az ételek is nagyon finomak és nagyon gusztusos a tálalás. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Százhalombattán és környékén
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.018,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.

Szállodák Százhalombatta környékén
Libra Hotel Százhalombatta
Thermal Hotel Visegrád Százhalombatta
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)