Harcsa Csárda Százhalombatta

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton

Harcsa Csárda Százhalombatta vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2023. február 18.egyedül járt itt
Hangulatos, rendkívül megnyerő belterű régi vágású csárda. Kár, hogy rádió szól, az sokat levon az élményből. Korrekt fősodratú konyhát visznek. Első ízben 2010 táján jártam itt, majd 2022 végén ismét. 2010ben a az ételek többségével meg voltunk elégedve, de a kacsamell nagyon gyenge volt.
Harcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - Egyéb
2055
Kiváló 2022. június 30.egyedül járt itt
Százhalombattán van egy halászcsárda a Dunaparton, volt már hozzá szerencsém, feltétlenül hozzá szerettem volna adni a tapasztalatokhoz a másikat is, a város belsejében található Harcsa csárdát. Lássuk a konkurenciát! Csárda becserkész, parkoló csak tűző napon, de hát áldozatot is kell hozni a jó ebédért.
Harcsa Csárda Százhalombatta - Külső képHarcsa Csárda Százhalombatta - Külső képHarcsa Csárda Százhalombatta - Külső képHarcsa Csárda Százhalombatta - Külső képHarcsa Csárda Százhalombatta - Étel/italHarcsa Csárda Százhalombatta - BelsőHarcsa Csárda Százhalombatta - BelsőHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - Étlap/itallapHarcsa Csárda Százhalombatta - Étlap/itallapHarcsa Csárda Százhalombatta - Étel/italHarcsa Csárda Százhalombatta - Étel/italHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - BelsőHarcsa Csárda Százhalombatta - Külső képHarcsa Csárda Százhalombatta - EgyébHarcsa Csárda Százhalombatta - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 10.a párjával járt itt
Ma beültünk egy halászléra a Harcsába. Kár volt. Lehet, hogy nekünk van mihez viszonyítani [moderálva - a szerk. ] de a mai halászlé. . . . hát éppen meg lehetett enni. Volt vmi savanyú mellékíze is. Utána a fahéjas palacsinta. . . hát szóval tisztán fahéjat két kanállal nem rakunk bele a palacsintába.
Kiváló 2018. augusztus 9.családjával járt itt
Többször jártunk már ebben a hangulatos étteremben. Mindíg jól éreztük magunkat. Hangulatos, tiszta, a kiszolgálás kifogástalan. A halászlé nagyo finom. legutóbb kétszemélyes haltálat rendetünk amit hárman sem tudtuk megenni, pedig isteni fínom volt. A bejáratnál kedves kis fűszerkert, csodás muskátli csak növeli a hely hangulatát.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már az étteremben.
Mindig nagyon kedves a kiszolgálás és finomak az ételek!
Nyári este a teraszon nagyon kellemes.
Egyik alkalommal nem volt túl jó idő, de kint szerettünk volna
a teraszon étkezni, plédet is kaptunk.
Nagyon figyelmesek a pincérek! Az ételek is nagyon finomak és nagyon gusztusos a tálalás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!