Harcsa Csárda Százhalombatta

2440 Százhalombatta, Dunafüredi út 1.

Harcsa Csárda Százhalombatta a térképen

Harcsa Csárda Százhalombatta értékelése:

2. helyezett a 6 százhalombattai étterem közül
302. helyezett Budapest környékén - 903 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő

Harcsa Csárda Százhalombatta vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a hangulatos étteremben. Mindíg jól éreztük magunkat. Hangulatos, tiszta, a kiszolgálás kifogástalan. A halászlé nagyo finom. legutóbb kétszemélyes haltálat rendetünk amit hárman sem tudtuk megenni, pedig isteni fínom volt. A bejáratnál kedves kis fűszerkert, csodás muskátli csak növeli a hely hangulatát.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Többször megfordultunk már az étteremben. Mindig nagyon kedves a kiszolgálás és finomak az ételek! Nyári este a teraszon nagyon kellemes. Egyik alkalommal nem volt túl jó idő, de kint szerettünk volna
a teraszon étkezni, plédet is kaptunk. Nagyon figyelmesek a pincérek! Az ételek is nagyon finomak és nagyon gusztusos a tálalás. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma beültünk egy halászléra a Harcsába. Kár volt. Lehet, hogy nekünk van mihez viszonyítani [moderálva - a szerk. ] de a mai halászlé. . . . hát éppen meg lehetett enni. Volt vmi savanyú mellékíze is. Utána a fahéjas palacsinta. . . hát szóval tisztán fahéjat két kanállal nem rakunk bele a palacsintába. Először össze kell keverni cukorral, és hagyni, hogy a meleg palacsintában felolvadjon.

Legnépszerűbb csomagok Százhalombattán és környékén
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.06.15.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 35.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.

Szállodák Százhalombatta környékén
Vital Hotel Nautis Százhalombatta
Royal Club Hotel Százhalombatta
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Harcsa Csárda SzázhalombattaX