A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

2017. június 22.barátokkal járt itt
Nyáron mindig ide szoktunk járni fagyizni hiszen jó helyen van, bőven van választék és finomak szoktak lenni. Legutóbb kipróbáltam az őrség aranya és a sós karamell ízű prémium fagylaltokat kissé magasabb áron, ám az őrség aranya elég nagy csalódás volt, teljesen jellegtelen és egyízű volt, nem is emlékeztetett a tortára.
2016. december 24.barátokkal járt itt
finom, természetes anyagból készült és nagy adag a fagylalt átlagos cukrász áron. nyári csúcs szezonban kissé török-zsibvásáros a hangulat, de nem vészes pár perc alatt kiszolgálnak, ha a pulthoz megyünk még ennél is hamarabb. A személyzet kedves és udvarias, ahogy egy ilyen patinás cukrászdától el várható.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 11.barátokkal járt itt
A város felfedezése közben nagyon szerettünk volna egy jót fagyizni. Nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó, voltak is bent sokan, gondoltunk nagyon finom fagyit fogunk kapni. Mindegyikünk 2-2 gombócot kért. Én egy Toffifee-s és egy marcipánost kértem, párom is kikérte az áhított fagyit, majd mikor kiadta a csajszi, mégsem az volt a tölcsérben.
Kiváló 2016. június 4.barátokkal járt itt
Szerintem az A Capella Szeged egyik legjobb cukrászdája a belvárosban, a sétálóutca szívében. Télen és nyáron is ideális hely egy kis baráti összejövetelhez, nagy sütemény (és nyáron fagylalt is), valamint italválasztékkal. Akárhányszor jártam ott, a kiszolgálás gyors volt, kedves személyzettel.