Brnoi Étterem és Söröző Szeged

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Brnoi Étterem és Söröző Szeged vélemények

Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Szeretek idejárni. Finom ételek,jó menü,jó hely. Alacsony árak! Mindenkinek ajánlani tudom! Családi ebéden voltunk,még vacsorára is maradt! :-)Tiszta,hangulatos étterem. A galérián kisebb rendezvény is lebonyolítható,mi is ott voltunk. Így kicsit családiasabb volt;-)Felszolgálók kedvesek voltak. Biztosan jönni fogunk még,akár hétköznap menüre is!
2013. október 14., kollégákkal járt itt
Gyakran betérek menüt fogyasztani, és csapatépítő vacsorát is tartottunk már itt. Az ételek íze, minősége nem mondható kiemelkedőnek, de az árak barátiak. A hely színvilága, atmoszférája nem a stílusom, valahogy jellegtelen, egyrészt ebédlő-jellegű, másrészt mintha hangulatos söröző is akarna lenni. A kiszolgálással nincs probléma, kedvesek a felszolgálók.
Átlagos 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Az étel rendkívül ízletes volt. Tálat rendeltünk így a mennyiséggel is maximálisan megvoltunk elégedve, még elvitelre is jutott. A hely hangulatán azonban sokat rontott a televízió köré gyülekező meccset néző társaság. Én egy jó étterembe, nem helyeznék központi helyre televíziót, a társaság és a finom ételek miatt járnak általában ilyen helyekre, nem tévézni. Egyébként meg voltam elégedve.
Szörnyű 2013. július 29.egyedül járt itt
Sajnos jót nem tudok irni, mivel az a 20 perc alatt amit ott töltöttem, jó nem sok minden történt, ugyanis egyszerüen nem vettek tudomást rólam. Mivel barátokra vártam, az elsö magányomban eltöltött 5 perc után kimondottan kiváncsi voltam mennyit kell még várni, hogy egyáltalán odaköszönjenek. Ök nyertek, mert 20 perc után feladtam, és odébb álltam.
Kiváló 2013. június 26.a párjával járt itt
Finom ételek, barátságos környezet, jó hangulat, igényes hely. Sok barátom ajánlotta és amikor a párommal Szegeden jártunk, kipróbáltuk. Nem bántuk meg. . . :)
Ha tehetitek, menjetek el. Szeged egyébként is fantasztikusan szép város.
Én velős palacsintát és tyúkhúslevest ettem, a párom pedig, roston zöldségtálat. Mindegyik nagyon finom volt. A desszert meggyes gesztenyepüré volt. CAtti
Kiváló 2013. május 23.egyedül járt itt
Amikor Szegeden járok mindig meglátogatom a Brnoi Sörözőt. Egy igazán kellemes családias hely ami számomra a régi Óbudai kisvendéglők hangulatát sugározza. A galéria melletti feljáró mellett szegedi művészek dedikált fotói, a földszinti tér falán pedig körbe színházi fotókiállítások színesítik a teret.
Brnoi Étterem és Söröző Szeged a térképen
6720 SzegedKelemen László u. 3.
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-Szo
V