Brnoi Étterem és Söröző Szeged

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Brnoi Étterem és Söröző Szeged vélemények

Szörnyű 2013. július 29.egyedül járt itt
Sajnos jót nem tudok irni, mivel az a 20 perc alatt amit ott töltöttem, jó nem sok minden történt, ugyanis egyszerüen nem vettek tudomást rólam. Mivel barátokra vártam, az elsö magányomban eltöltött 5 perc után kimondottan kiváncsi voltam mennyit kell még várni, hogy egyáltalán odaköszönjenek. Ök nyertek, mert 20 perc után feladtam, és odébb álltam.
Gyenge 2016. július 19.családjával járt itt
Frekventált helyen, de belépve morzsás asztal fogad ami a kedves "pincérlánynak" fel sem tűnik. A kikért italra 10 percet kellett várni, az ételre még bő félórát. Nagyon amatőr kiszolgálás, egyszerre kaptuk meg a levest a főétellel, szépen egymás mellé rakva. A brnoi csirke bundája halízű, carbonára minősége nem étterembe való.
Átlagos 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Az étel rendkívül ízletes volt. Tálat rendeltünk így a mennyiséggel is maximálisan megvoltunk elégedve, még elvitelre is jutott. A hely hangulatán azonban sokat rontott a televízió köré gyülekező meccset néző társaság. Én egy jó étterembe, nem helyeznék központi helyre televíziót, a társaság és a finom ételek miatt járnak általában ilyen helyekre, nem tévézni. Egyébként meg voltam elégedve.
2014. június 5.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely. Egy családikedves esemény megünneplésére kiválóan alkamas. Az étel és a felszolgálás igazán remek volt.
Az ára elfogadhatóak az étel finomsága minőséginek nevezhető. Jól éreztük magunkat. Ha az alkalom úgy hozza máskor is betérünk ide, mert igazán jól éreztük maghunkat. Az ital árak is megfizethetőek voltak.
2014. május 18.egyedül járt itt
A körmös pacal finom a köröm puha a kenyér friss volt. A Pick meccset is tudtam nézni. A baj a mennyiséggel volt amikor kihozták azt hittem zónát kaptam, de nem.
Tisztelettel megkérném az üzletvezetőt, hogy ne a bő fogásoknál szerepeltessék a körmös pacalt mert a mennyiség (nyelés kerámia tányér félig se) kizárólag kistestű hölgyvendégeknek elegendő, vagy emeljenek az adagon. Bele sem merek gondoni mekkora lehet ebből egy zóna.
2013. október 14., kollégákkal járt itt
Gyakran betérek menüt fogyasztani, és csapatépítő vacsorát is tartottunk már itt. Az ételek íze, minősége nem mondható kiemelkedőnek, de az árak barátiak. A hely színvilága, atmoszférája nem a stílusom, valahogy jellegtelen, egyrészt ebédlő-jellegű, másrészt mintha hangulatos söröző is akarna lenni. A kiszolgálással nincs probléma, kedvesek a felszolgálók.
Kiváló 2015. december 30.a párjával járt itt
Először jártunk párommal az étteremben és valószínűleg még fogunk ide jönni!
Az ételek frappáns elnevezési már el nyerte a hely tetszését a számomra azonban utána jött csak a ráadás. Az ételek finomak voltak és nagy adagok.
Az ételek normál idő alatt kihozták az asztalra. Kiszolgálás kifogástalan volt.
Kedved hangulatos helyiség. Csak ajánlani tudom az ide látogatók számára!
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Kettesben vacsoráztunk a párommal és nagyon elégedettek vagyunk. Normál idő alatt kihozták az ennivalót, minden friss volt és nagyon finom. Szegeden itt lehet egyedül knédlit enni, én kifejezetten ezért járok ide. A kiszolgálás is kifogástalan volt, kártyával is lehetett fizetni és ez nekünk nagyon kedvező volt.

Köszönünk mindent: Zalai Antal és Váradi Ágnes
Kiváló 2015. január 28.barátokkal járt itt
Sok sok éve nem jártam ebben az étteremben,de most volt alkalmam megtapasztalni amiről már hallottam barátaimtól. Az étterem évek alatt kicsinosodott,a kiszolgálás ill. a pincérek kedvesek. Az étlap is változott mióta nem voltam,előnyére. Mindenféle étel megtalálható,gazdag a választék. Árak szempontjából talán mondható,hogy a legolcsóbb Szegeden. Az ételek minősége,mennyisége kifogásolhatatlan. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. október 4., csoporttal járt itt
Ez év szeptemberében voltunk a Brnoi Étterembe osztálytalálkozón. Nem tudtuk eldönteni,hogy milyen ételeket válasszunk,az üzletvezető a kétszemélyes tálakat ajánlotta. Azt mondta majdnem három főnek is elég lesz. Kicsit félve rendeltem a tálakat,mert kevesebbet rendeltetett velem mint szerettem volna,de igaza volt.
Brnoi Étterem és Söröző Szeged a térképen
6720 SzegedKelemen László u. 3.
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-Szo
V