Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged vélemények

Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
A hely nagyon szép. Egy kis tavacska partján van, rengeteg virággal diszitve. A pincérek kedvesek és a kiszolgálás is jo. A halászlé mindig izletes. Ha Szegeden vagyunk mindig itt ebédelünk. és mindig meg vagyunk elégedve. A sült hal is nagyon finom, mivel mi szeretjük a halat.
Kiváló 2015. április 20.barátokkal járt itt
5-en próbáltuk ki a helyet, ismerősi ajánlásra. Nem csaladkoztunk: a halételek (halászlé, harcsapaprikás, filézett ponty) és a csusza is kitűnőek voltak. A halászlé utánmelegítéssel nem csak melegebb, hanem több is lett:-) A kiszolgálás kissé lassúcska, hiába volt szinte üres az étterem. Összességében ajánlani tudom.
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
A város szélén, horgásztó partján, gyönyörű környezetben található az étterem. Vasárnap délben jártunk ott, nagyon sokan voltak, de már van már egy külön parkolója is az étteremnek, így könnyen meg tudtunk állni autóval. A belső termek és a kintiek is szépek, különösen a tó fölött elhelyezkedők.
Kiváló 2014. augusztus 10., csoporttal járt itt
A Jobb,mint otthon vendéglőt szemeltük ki lányom esküvőjének színhelyéül. Voltak előzetes tapasztalataink és szerencsére most is nagyon kellemes élményekkel távoztunk. A pincérek lesték minden kívánságunkat,az ételek pedig nagyon ízletesek és dekoratívak voltak. A személyzet figyelmességét dicséri,hogy a vendégeknek a csomagokat is szépen elkészítették.
Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - BelsőJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Kiváló ízek, kellemes környezet, udvarias kiszolgálás jellemzi a vendéglőt. Többször jártunk itt a párommal és a gyerekekkel is. Nagyon finom házias ételeket készítenek. A környezet tiszta,rendezett, az udvar szépen parkosított. A kilátás, a teraszról nagyon szép.
Nagyon finom halászlét és halból készült ételeket lehet ezen a helyen fogyasztani. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
Rendszeres vendégek vagyunk az étteremben, kedvencünk a filézett vegyes hallé, isteni! A kiszolgálás barátságos, nagyon közvetlen (néha már-már túlságosan is), a vízen való étkezés lehetősége páratlan, a kinti játszóteret a gyerek miatt szeretjük, a mosdók tiszták, de hétvégén érdemes előre foglalni, mert ebéd időben a teltház sem ritka!
Kiváló 2014. április 29. járt itt
A bajaiak cikizik a szegedi halászlevet, hagyományokra, az öregapjukra, a Dunára, meg mit tudom én még mire hívatkoznak. Pl. hogy az övéké jobb. Lehet hogy így van de nekem a tiszai halászlé a kedvencem! Amikor csak utam erre vezet mindig betérek egy finom halételre. Az a gond hogy a hal úszni akar és csak ritkán tudom leöblíteni egy pohár jó borral.
Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a házias ízeket.
Kiváló 2013. szeptember 19.családjával járt itt
Mindig nagyon finom ételeket készítenek éjjel nappal. Az a legjobb hogy van ott egy tó ahol lehet horgászni. Afölött van egy stég ahol lehet enni. Még egy kis hinta is ki van téve az étterem mellé,ami jó a gyerekeknek míg várjuk az ételt. Minden év karácsony délelőtt lehet venni halászlét adagokba.
Kiváló 2013. szeptember 10., kollégákkal járt itt
Budapestről utazok le rendszeresen egy baráti társasággal évente átlag 2 alkalommal, az ételek miatt. Ilyen harcsapaprikást kevés helyen lehet kapni az országban ! A halászlé is fenséges és bőséges. A környezet hangulatos, a kiszolgálás kedves és udvarias. Az árak korrektek !! Bátran merem ajánlani másoknak is.
Kiváló 2013. július 8.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet. Kiváló kiszolgálás. Lehetőség van kártyával fizetés. A kilátás nagyon szép. A hangulat is megfelelő. Egyedül ha zártkörű rendezvény van nincs elegendő hely. Közel van a központhoz. A megközelíthetőség nem megfelelő. A zóna ételek megfelelő mennyiségű. A halászlé nagyon finom volt. Két személyes halászlé bőven elegendő három személynek.