zoltán69

zoltán69 adatlapja

Regisztráció2014.03.25
Utoljára itt2015.10.02

Átlagos 2014. április 10. járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk az étterembe hisz nagyon sok jót olvastunk róla. Az étterembe lépve udvariasan fogadtak bennünket,majd az asztalhoz kísértek. Régi kifőzdés hangulatot idézett a bácsika az éthordójával. A hely kicsi hangulatosnak nem mondható. Finom májgaluska levest ettünk ami kicsit lehetett volna melegebb!
Az Árnyas napos oldala -

Curry House Budapest

Kiváló 2014. május 23. járt itt
Az Árnyas Vendéglőről nagyon sok jót hallottam már, ezért kíváncsi voltam, hogy megfelel-e a hírének. Nemcsak hogy megfelel, de minden várakozásomat felülmúlta. Gyönyörű napsütést fogtunk ki, ezért a kertben ültünk le ebédelni. Az étterem nagyon hangulatos, klasszikus kék kockás abroszokkal, gesztenyefákkal, igazán békebeli hangulatot áraszt.
2014. június 13.családjával járt itt
Nem titok, hogy én használom az Ittjártam listát. ahhoz, hogy éttermet válasszak. A János étterem folyamatosan az élen van, ezért régen rajta van a listámon. Néhány napja a családommal meglátogattam. Kívülről kevesebbet sejtetett mint ami belül fogadott minket. Hangulatos ízléses étterem. A pincérek udvariasak és pontosak.