Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged vélemények

Átlagos 2015. november 12., csoporttal járt itt
Véletlenül keveredtünk ide,jó helynek tünt. Kellemes a környezet,látszik,hogy népszerű. Talán csak nem volt szerencsém. A halászlé középszerű,oltári finom kenyér. A túrós csusza tésztája isteni, viszont hidegen kaptuk.
Kiváló 2015. április 20.barátokkal járt itt
5-en próbáltuk ki a helyet, ismerősi ajánlásra. Nem csaladkoztunk: a halételek (halászlé, harcsapaprikás, filézett ponty) és a csusza is kitűnőek voltak. A halászlé utánmelegítéssel nem csak melegebb, hanem több is lett:-) A kiszolgálás kissé lassúcska, hiába volt szinte üres az étterem. Összességében ajánlani tudom.
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
A város szélén, horgásztó partján, gyönyörű környezetben található az étterem. Vasárnap délben jártunk ott, nagyon sokan voltak, de már van már egy külön parkolója is az étteremnek, így könnyen meg tudtunk állni autóval. A belső termek és a kintiek is szépek, különösen a tó fölött elhelyezkedők.
2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Szegeden töltöttünk párommal néhány napot, mikor az utolsó napon véletlenül tudtuk meg egy másik étterem pincérétől, hogy egyáltalán létezik ez az étterem. Nehezen találtunk oda, mivel táblát a vendéglőhöz nem nagyon láttunk. A kinti részen foglaltunk helyet, mivel meleg volt.
Kiváló 2014. augusztus 10., csoporttal járt itt
A Jobb,mint otthon vendéglőt szemeltük ki lányom esküvőjének színhelyéül. Voltak előzetes tapasztalataink és szerencsére most is nagyon kellemes élményekkel távoztunk. A pincérek lesték minden kívánságunkat,az ételek pedig nagyon ízletesek és dekoratívak voltak. A személyzet figyelmességét dicséri,hogy a vendégeknek a csomagokat is szépen elkészítették.
Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - BelsőJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/italJobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Kiváló ízek, kellemes környezet, udvarias kiszolgálás jellemzi a vendéglőt. Többször jártunk itt a párommal és a gyerekekkel is. Nagyon finom házias ételeket készítenek. A környezet tiszta,rendezett, az udvar szépen parkosított. A kilátás, a teraszról nagyon szép.
Nagyon finom halászlét és halból készült ételeket lehet ezen a helyen fogyasztani. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
Rendszeres vendégek vagyunk az étteremben, kedvencünk a filézett vegyes hallé, isteni! A kiszolgálás barátságos, nagyon közvetlen (néha már-már túlságosan is), a vízen való étkezés lehetősége páratlan, a kinti játszóteret a gyerek miatt szeretjük, a mosdók tiszták, de hétvégén érdemes előre foglalni, mert ebéd időben a teltház sem ritka!
Kiváló 2014. április 29. járt itt
A bajaiak cikizik a szegedi halászlevet, hagyományokra, az öregapjukra, a Dunára, meg mit tudom én még mire hívatkoznak. Pl. hogy az övéké jobb. Lehet hogy így van de nekem a tiszai halászlé a kedvencem! Amikor csak utam erre vezet mindig betérek egy finom halételre. Az a gond hogy a hal úszni akar és csak ritkán tudom leöblíteni egy pohár jó borral.
Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a házias ízeket.
2014. január 29.családjával járt itt
Azért adtam ezt a címet, mert a házi ételekkel ritkán versenyezhetnek az éttermek. A Jobb Mint Otthon vendéglőbe rengeteget jártunk családommal. A legtöbb családi ebédet ide szerveztük, ugyanis egy alkalomtól eltekintve nem okoztak csalódást soha. A személyzetnek jó a humorérzéke és igyekeznek mindent megtenni a jó kiszolgálás érdekében.
2014. január 17.családjával járt itt
Azért írtam az összefoglaló címben, hogy. . . de azért otthon. . -mivel Bajai vagyok. Köztudomású, hogy Baja és Szeged mindig vetekedett a halászlé "helyezésével". Mert Baján úgy mondjuk, hogy a Szegedi halászlé híres, de a Bajai finom. Félre a tréfával, valahányszor Szegeden járok soha nem hagyom ki ezt az éttermet.