Kastélykert Fogadó Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kastélykert Fogadó Szeged vélemények

Kiváló 2019. január 17., kollégákkal járt itt
Kollégákkal mentünk az üzleti részsikert megünnepelni és egy hétköznapi ebéd mellet döntöttünk. Négye voltunk. Kényelmes asztalnál ülhettünk és az italokat szinte azonnal hozták nekünk. Két féle leves egy kiváló előétel és öt féle fő étel közül választhattunk, és a végén még lekváros grízes tésztát is ehettünk.
Kiváló 2018. november 21.a párjával járt itt
Szegedre tartva,ebédidő lévén, meglátogattuk az éttermet. Voltunk már itt néhányszor, így tudtuk, hogy svédasztalos rendszerben üzemel a hely. Hét közben egyszerűbb ételválasztékkal 1400 ft-os áron, hét végén nagyobb választékkal, dupla áron lehet étkezni. A kínálat változatos, a tökfőzeléktől a hal és vad ételekig minden szerepel a menüsorban.
Kiváló 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
Csak jót tudok mondani!Mindenre odafigyelnek, kedvesek ,nagy a választék, isteniek a kaják.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 4.családjával járt itt
Családdal voltunk. Pünkösd Vasárnap. (Már többször jártunk ott)
Svédasztalos étkezés. Rengeteg valaszték.Még végignézni is sok, nemhogy végigenni. Négyen jó, házias ízek. A pacal külön kiemelkedő. Hatalmas tömeg ellenérek, gyors kiszolgálás. (ITALOK). Az ebédután még lehet az állatokat nézni.
2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Családi ebéden vettünk részt két kisgyermekkel, akik megtalálták a szórakozási lehetőséget a tónál és a madárháznál. Az ebéd nagyon finom volt ,nagyon sok féle ételből lehetett választani, talán a köretnél figyelhettek volna jobban , mert a krumpli nem volt megfőve. Sok volt a savanyúság és a mártások közül is több féléből lehetett választani. A felszolgálók udvariasak és segítőkészek
Kiváló 2015. augusztus 12.barátokkal járt itt
Vasárnapi totál melegben nem volt kedvünk főzni otthon, ezért a Budapesti ismerősökkel elmentünk ebédelni a Kastélykertbe. Svédasztalos ebéd volt. Két féle leves volt amelyikből a Frankfurti kitűnő ízeket vezetett elő, a marhahúsleves jó ízű volt de a hús kicsit rágós volt. A rántott sajt szelet remek de a golyócskák szárazak és alig volt benne sajt.