4,6

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Propeller Bisztró Szeged vélemények

2022. július 8.a párjával járt itt
Ebéd időben erkeztünk.
Sok választási lehetőség, színvonalas kiszolgálás.
Rendes nagy adag, finom étel.
Ajánlani tudom 5% szervízdíj de abszolút belefér.
2022. június 7.egyedül járt itt
A Propeller bisztróba egy pacalpörkölt (2650 Ft) kedvéért tértem be. Kértem mellé savanyú uborkát (650), ami élvezetes volt, továbbá hegyes erőspaprikát. Utóbbi az étlapon 200 forinttal szerepelt, a számlán 300-al, amikor ezt jeleztem, semmi reakciót nem kaptam, pedig minimum egy elnézést járt volna. Akkor is, ha kicsi az összeg.
Propeller Bisztró Szeged - EgyébPropeller Bisztró Szeged - EgyébPropeller Bisztró Szeged - EgyébPropeller Bisztró Szeged - Egyéb
Kiváló 2021. július 30.barátokkal járt itt
Szegeden töltöttünk 3 éjszakát a barátainkkal. A második nap séta közben találtunk rá erre a helyre. Nagyon kedves pincér szolgált ki minket. Gyors kiszolgálás, hatalmas adagok, kiváló ízek. Az árak is elfogadhatóak. Másnap ismét ott vacsoráztunk, és nem csalódtunk. Ha valaki szegeden jár, keresse fel ezt a helyet!
Kiváló 2021. július 27.a párjával járt itt
Séta a szegedi belvárosban, hangulatok,, nyüzsgő esti élet. . Üres hely a bisztróban. . Percek alatt kedves hölgy jön-aki azt sem tudja hová szaladjon- jön és étlapot ad. . . Gyorsan kiválasztottuk a kért ételt. . Finom gyümölcs levest, és túró gombócot, rántott sajtot. . Hamar előkerült a finom étel. .
Kiváló 2020. október 20.a párjával járt itt
Többször jártam itt. Jó ételek, borok, sör. Nagyon jó ár érték arány. A pincérek lehetnének gyorsabbak is
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 23.a párjával járt itt
Szegedi városnézésünk alatt elfáradva és a melegtől menekülve ültünk be feleségemmel a bisztróba pár percre. Bár lehetett ételt is rendelni, de mi csak egy-egy kólát ittunk. Bár nem töltöttünk hosszú időt a bisztróban, de hangulatos, nyugodt helynek tűnt.