Templomkert Vendéglő Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Templomkert Vendéglő Szeged vélemények

Kiváló 2016. július 20., kollégákkal járt itt
Munkahelyi ebédet tartottunk. Nem foglaltuk le, csak váratlanul beállítottunk. Azonnal segítettek, hogy mindannyian elférjünk egy asztalnál. Az ételválaszték normális egy gyors és finom munkaebédhez. Hatan voltunk és hatféle kaját rendeltünk, ennek ellenére kevés várakozás után hozták ki mindenkinek az ételét, amely friss volt, jó ízű és jó kis adagnak felelt meg.
2016. január 2.barátokkal járt itt
A Templomkert étterem egy egyszerű, de tisztességgel vezetett kifőzde a szegedi református templom tőszomszédságában. Tavaly Csengődre igyekezve álltunk itt meg három jóbaráttal és ettünk ezt-azt. Tisztességes, jól elkészített fősodratú ételeket kaptunk, zavarba ejtően kedvező áron.
Templomkert Vendéglő Szeged - Étel/italTemplomkert Vendéglő Szeged - BelsőTemplomkert Vendéglő Szeged - Étel/italTemplomkert Vendéglő Szeged - Étel/italTemplomkert Vendéglő Szeged - Étel/italTemplomkert Vendéglő Szeged - Külső képTemplomkert Vendéglő Szeged - BelsőTemplomkert Vendéglő Szeged - BelsőTemplomkert Vendéglő Szeged - Belső