Tisza Hotel Szeged

Tisza Hotel Szeged
Tisza Hotel SzegedTisza Hotel Szeged
Tisza Hotel SzegedTisza Hotel Szeged

Tisza Hotel Szeged bemutatkozása

A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék értékű épületben helyezkedik el a város és a régió legpatinásabb szállodája, a Tisza Hotel, amely exkluzív szolgáltatásokkal és komfortos koloniál stílbútoros, fürdőszobás szobákkal várja vendégeit.

A Tisza Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tisza Hotel Szeged vélemények

Kiváló 2019. június 10.a párjával járt itt
Mind hotel elhelyezkedése patinája és egyben a környezete magáért beszél szinte pillanatok alatt elérhető mind helyben mint távolabbi nevezetességek helyek.Szeged számunkra a nyugalom városa.
Időjárás nem volt túl kegyes,de okosan tervezett és Szeged adta lehetőségekkel bőven adódtak remek programok.
Kiváló 2019. április 26.a párjával járt itt
A központban van a hotel, és mégse zajos. Könnyen megközelíthető. Az Anna gyógyfürdő 5-6 percre van a szállástól, a Napfürdő 15 percre. Minden megtalálható a hotel környezetében. Félpanziós ellátással voltunk. A reggeli bőséges volt, és a vacsora pedig a másik utcában lévő étteremben volt.
Kiváló 2019. április 5.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az egész szálloda, a folyosók, lépcsőház, különösen a tükörterem! A szoba kényelmes volt és csendes. Először tartottam tőle, hogyha a belvárosban helyezkedik el, biztosan forgalmas, zajos lesz, de kellemesen csalódtam! A reggeli választék megfelelő volt. A recepción nagyon segítőkészen tájékoztattak a városnézés kapcsán feltett kérdéseinkre!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. március 16.egyedül járt itt
Véletlenül találtam rá a szállodára, de nagyon kellemes élményben volt részem. Már a gyönyörü épület is egy álom - a brendezés /bútorzat/pedig egyedi - klasszikus szálloda, nagyon kényelmes és szimpatikus. Az ágyak nagyon kényelmesek a szoba tiszta volt. A személyzet kedvesen figyelmes és korrekt.
Kiváló 2019. február 4.gyerekekkel járt itt
Színházba mentünk és ez a hotel volt a legközelebbi. A személyzet minden tagja nagyon kedves, segítőkész. Kényelmes ágyak, finom és bőséges reggelivel. Mindennel meg voltunk elégedve. Talán a fürdőszoba lehetne kicsit nagyobb/kénylmesebb
Átlagos 2019. január 2.barátokkal járt itt
A szobákban sok volt a porcica ,a fürdőszoba és a wc igen erős kívánnivalót hagyott maga után. A wc ülőke felső része úgy ahogy tiszta volt de alsó részén pisifoltos,(fertőtlenítőt kellett vennem hogy nyugodtan használhassuk) a zuhanykabin alsó pereménél be volt ülve a kosz. A három nap alatt amíg ott voltunk meleg vízzel nem nagyon találkoztunk, csak langyossal!
Kiváló 2018. szeptember 19.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában, maximálisan tiszta és csendes szálloda, de olyannyira hogy amikor ott voltunk, a reggeliztető nénin és a recepcióson kívül senkivel nem találkoztunk. A másnál írt kintről szűrődő zajok ugyan voltak késő estig de nem zavaró formában, én nagyszerűen aludtam.
Tisza Hotel Szeged - SzobákTisza Hotel Szeged - Belső
Kiváló 2018. augusztus 23.egyedül járt itt
A szálloda csendes,ragyogóan tiszta.A személyzet udvarias,mosolygós és maximálisan segítőkészek.Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem beszélve arról,hogy a szállodától a csodás látnivalók pár perces sétával könnyedén elérhetőek.
Tisztelettel: Szikszay Csabáné
2018. augusztus 10.a párjával járt itt
A szálloda kiváló helyen van. Egy kis sétával szinte minden nevezetesség elérhető. A reggeli bőséges , változatos. A légkondicionált szoba felüdülést jelentett a nagy hőségben, igaz kissé zajos volt a légkondi.
Egy szóval, jól érzetük magunkat a szállodában.
Szörnyű 2018. április 22.családjával járt itt
A szálloda mellett disco (=GRAN CAFE ) üzemel, melyből REGGEL 07. 45-ig! ! ! őrjöngő zene árad. A személyzet nem hajlandó hajnali ötkor sem szólni a szemben lévő disconak, sem másik szobát nem adni. Azt hazudják, hogy egyedi eset, nem értik a hangosságot. Olvassátok el az alábbi kommenteket, sok bejegyzés utal erre a problémára.
Tisza Hotel Szeged a térképen
6720 SzegedSzéchenyi tér 3.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2800 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó