Tisza Hotel Szeged

Tisza Hotel Szeged
Tisza Hotel SzegedTisza Hotel Szeged
Tisza Hotel SzegedTisza Hotel Szeged

Tisza Hotel Szeged bemutatkozása

A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék értékű épületben helyezkedik el a város és a régió legpatinásabb szállodája, a Tisza Hotel, amely exkluzív szolgáltatásokkal és komfortos koloniál stílbútoros, fürdőszobás szobákkal várja vendégeit.

A Tisza Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tisza Hotel Szeged vélemények

2016. december 30.egyedül járt itt
Ez a szálloda olyan, mint egy kastély. Nagyon patinás, a bútorzat, a különböző, rendezvényekre alkalmas termekkel. Nagyon tetszett pl. a tükörteremben a reggelizés. Az hátrány, hogy másik épületbe kellett átmenni vacsorára. A fűtéssel nagyon spóroltak, mindössze néhány órára kapcsolták be, fáztam a szobában, mindig szólni kellett, hogy melegítsenek. A személyzet nagyon kedves volt, jól éreztem magam.
2016. december 16.gyerekekkel járt itt
Gyermekem országos tanulmányi versenyére érkeztünk Szegedre és a Tisza szállóban szálltunk meg egy éjszakára. A szoba pótágyazását kértük. Nagy meglepetés volt elfoglalni a kis lyukat, melyben a pótágy elzárt minden közlekedési lehetőséget. Na jó, végülis csak aludni jöttünk.
Kiváló 2016. szeptember 10.a párjával járt itt
A szálloda meghirdetett senior csomagja kissé félreérthető volt,de ezeket a marketinges kolléganővel a legnagyobb megelégedésünkre tisztáztuk,a vendégbarát
hozzáállás maximális. . . . a félpanzió reggelije a szállodában bőséges ,a személyzet kedves. A félpanzió főétkezését a valóban közeli Classic étteremben fogyasztottuk el,időpont tekintetében max rugalmasak/bármikor du,v.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Minden!!! A szálloda egy varázslat! Visszavisz a múltba, hűen ábrázolva annak építészeti, stilisztikai mikéntjét. A szálloda nekünk egy palota. Grófnőnek és hercegnőnek érezhettük magunkat! Köszönjük!
Átlagos 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Ami jó:
-központi elhelyezkedés
-gyönyörű az épület,a belváros, a Tiszapart
-wifi van
-parkoló van
Nem tetszett:a 202-es szoba wc ülőke nem volt rögzítve
-ajtó kulccsal egyre zárva kilinccsel nyitható !!!
-parkolóért hétköznap fizetni kell
Kiváló 2016. július 25. járt itt
A mosonmagyaróvári KÜHNE Nyugdíjas klub tagjai egy 4 napos kirándulást tervezett Szegedre. Már januárban lefoglaltuk a szállásunkat, s a visszajelzés már akkor szimpatikus volt. Nyugdíjas csomagot választottunk, s mindent elmondtak róla, amit tudni lehet és kell.
Szörnyű 2016. június 26.a párjával járt itt
Szörnyű nagy csalódás volt a Tisza Hotel.Nincs is olyan borzalmas szoba a neten a képek között, amilyen szörnyű szobát mi kaptunk.A kollégiumi elhelyezés is jobb lett volna. A reggeli szintén nem egy 3 csillagos szállödához méltó...........Szörnyű volt.....soha senkinek nem ajánlom, az egészen biztos...........
Tisza Hotel válasza
Köszönjük a vendégértékelést, bár nagyon sajnáljuk, hogy szállodánkban való tartózkodása során egyáltalán nem osztotta meg velünk mi az, ami nem tetszett. Így sajnos lehetőségünk sem nyílt arra, hogy a vélt problémát azonnal orvosolni tudjuk. Szállodánk munkatársai minden vendégünk kérését lesik, mert elsődleges prioritással bír számunkra vendégeink kényelme és elégedettsége.
2016. június 30., Bereczky Tünde (Tisza), Tisza Hotel
Kiváló 2016. április 12.barátokkal járt itt
A szálloda előnye,hogy a belvárosban van. Közel a Tisza és minden nevezetesség. A személyzet kedves és udvarias. A reggeli svédasztalos,tényleg van minden,amit az ember enni szeretne. A szálloda nagyon szép belülről is. Vannak még hiányosságok,de remélem majd kijavítják.
Gyenge 2016. január 5.a párjával járt itt
A szálloda talán egyetlen előnye a többivel szemben a hely ahol van. Centrumban,Tiszához közel. Alvó helynek megfelel, de nem Hotel. A szoba (209) két embernek kicsi,kényelmetlen. A vizesblokk egyszerűen tévedés,(toló ajtó inkább elfért volna, mosdó hiányzik,elszívás? ? ? Az öblítő érdekes hangokat ad kb. 5 percenként, viszont egész nap).
Átlagos 2016. január 4.a párjával járt itt
A hotel adottságai (belvárosi elhelyezkedés, patinás környezet, tükörterem) bőven túlmutatnak azon, amilyen aztán a megvalósított szolgáltatás. Mi a Superior szobát választottuk, ez később jó döntésnek bizonyult. A berendezés igényes, korhű. A tisztaság és a személyzet szerintünk teljesen megfelelő volt, a probléma a műszaki háttárrel van.
Tisza Hotel Szeged a térképen
6720 SzegedSzéchenyi tér 3.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2800 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó