Szegedi Dóm Szeged

Szegedi Dóm SzegedSzegedi Dóm Szeged
Szegedi Dóm SzegedSzegedi Dóm Szeged
25 fotó

Szegedi Dóm Szeged bemutatkozása

Az 1879-es szegedi árvíz utáni újjáépítésnek köszönhetően építették fel a szegedi dómot és környezetét is. Az árvíz a város 6800 házának nagy részét lerombolta, összesen 265 épület maradt épségben. A város képviselőtestülete 1880-ban fogadalmat tett, hogy a város újjáépítésének emlékére monumentális templomot épít.
Tovább olvasom >>

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.23-ig
Hotel Elixír Mórahalom
59.960 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Szegedi Dóm Szeged vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 222 városban járt márFelfedező - 453 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 7657 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. október 14.barátokkal járt itt
Milyen különös, hogy a szegedi dómról még senki nem ejtett itt szót, pedig nyilván az idelátogatók túlnyomó többsége már meglátogatta, nem is egyszer. Én is, szombaton a sokadik alkalommal tettem tiszteletemet. De mivel a városba jártam egyetemre is, megszámlálhatatlan esetben találkoztunk, az épület, meg én.
Itt fényképeztem:
Szegedi Dóm Szeged - Külső képSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - BelsőSzegedi Dóm Szeged - Külső képSzegedi Dóm Szeged - Külső képSzegedi Dóm Szeged - Belső
Még több kép (15 db) >>