Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Új Csóri út 146.

Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár a térképen

Veszprém
Zirc

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves tulajdonos! Közösségünk 2014 óta folyamatosan írja a jobbnál jobb bírálatokat és Ön ezt nem is látja. Kérem töltse ki az adatlapot! Ez amolyan költői bevezető volt, hiszen most sem fogja olvasni. Szóval most, hogy gyakran megyek Fehérvárra, végre megálltam a sokat dícsért lokál előtt. Azt hiszem sokkal korábban kellett volna ezt megtennem, hiszen ez egy nagyon szuper hely.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Damniczki fagyi rajongóként nagyon örültem, hogy a belvárosban is nyílt üzlet. Így jártam-keltemben betérhetek egy kiváló fagyira. A kedvenceim a pisztácia, a vörösboros málna és a tökmag. A nyitáskor megkóstoltam a dobos tortát, szuper volt. Mivel vendégeink "igazi" dobost szerettek volna enni, így egyértelmű volt számomra, hogy a Damniczki cukrászdába megyünk.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Fehérvári kirándulásom során jártunk itt édesanyámmal. Már ismertük a Damniczki féle cukrászatot. Mikor megláttuk hogy itt is van boltjuk betértünk. Én vörösboros-málnás süteményt ettem anyám pedig fagylaltot evett. A sütemény zseniális volt. A fagyi is finom volt bár nekem kicsit mű volt. Lehet mert hozzászoktam már a Gyáli fagyihoz.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A Damniczki név, mióta meglátogattam kb. 3 éve, nem sokkal nyitás után a budapesti egységet, a minőséggel volt azonos számomra. Őszintén szólva, nem tudtam, hogy a cég gyökerei Székesfehérvárra vezetnek. Midőn Várpalotáról Fehérvárra vezetett az utam s a város szélén egy Damniczki nevű cukrászdára lettem figyelmes, nem volt kétséges, hogy megállok és benézek.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15.
Telefonon rendeltem a húgom születésnapjára tortát. Bátran ajánlom a Damniczki Cukrászdát mindazoknak, akik szeretnének örömet szerezni családtagjuknak, de mindezt a legkisebb rizikófaktorral kívánják megoldani. :)
Szeretnék megnyugtatni mindenkit, hogy a tapasztalatom nagyon pozitív volt mind az elkészült torta minőségével, mind a telefonon rendelést felvevő kolléganő figyelmességével kapcsolatban.
Cegléd
Gyöngyös

2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Damniczki cukrászda Székesfehérváron már szinte fogalom, melyet egy helyi cukrász-família vezet. Csak a fagyikat volt szerencsém megkóstolni, a sütik majd legközelebb kerülnek sorra. A fagylaltok között rengeteg különleges, izgalmas, esetenként meghökkentő ízt lehet kipróbálni, olyanokat is, amilyeneket máshol még nem is láttam.

világjárókritikus TOP egyébhely értékelő
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Székesfehérváron 2 helyen található Damniczki cukrászda. Az egyik, az első,a nagyobb, a gyerekbarát, a városból kifelé haladva főútvonal mentén, a másik pedig a belvárosban. Mindenképpen érdemes betérni hozzájuk, mert kiváló cukrászcsalád mindig kitalál valamit amivel érdemes magunkat meglepni. Sütik, fagyik, desszertek. Álomtorták rendelésre is.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.05. - 2021.12.23.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2020.06.05. - 2021.06.05.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.20.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 47.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2021.07.10.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.16. - 2021.06.05.
Jókai Villa
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.325 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.07.30.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAzítás (1 éjtől)

Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely SzékesfehérvárX