Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Új Csóri út 146.

Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár a térképen

Veszprém
Zirc

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves tulajdonos! Közösségünk 2014 óta folyamatosan írja a jobbnál jobb bírálatokat és Ön ezt nem is látja. Kérem töltse ki az adatlapot! Ez amolyan költői bevezető volt, hiszen most sem fogja olvasni. Szóval most, hogy gyakran megyek Fehérvárra, végre megálltam a sokat dícsért lokál előtt. Azt hiszem sokkal korábban kellett volna ezt megtennem, hiszen ez egy nagyon szuper hely.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Damniczki fagyi rajongóként nagyon örültem, hogy a belvárosban is nyílt üzlet. Így jártam-keltemben betérhetek egy kiváló fagyira. A kedvenceim a pisztácia, a vörösboros málna és a tökmag. A nyitáskor megkóstoltam a dobos tortát, szuper volt. Mivel vendégeink "igazi" dobost szerettek volna enni, így egyértelmű volt számomra, hogy a Damniczki cukrászdába megyünk.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Fehérvári kirándulásom során jártunk itt édesanyámmal. Már ismertük a Damniczki féle cukrászatot. Mikor megláttuk hogy itt is van boltjuk betértünk. Én vörösboros-málnás süteményt ettem anyám pedig fagylaltot evett. A sütemény zseniális volt. A fagyi is finom volt bár nekem kicsit mű volt. Lehet mert hozzászoktam már a Gyáli fagyihoz.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A Damniczki név, mióta meglátogattam kb. 3 éve, nem sokkal nyitás után a budapesti egységet, a minőséggel volt azonos számomra. Őszintén szólva, nem tudtam, hogy a cég gyökerei Székesfehérvárra vezetnek. Midőn Várpalotáról Fehérvárra vezetett az utam s a város szélén egy Damniczki nevű cukrászdára lettem figyelmes, nem volt kétséges, hogy megállok és benézek.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15.
Telefonon rendeltem a húgom születésnapjára tortát. Bátran ajánlom a Damniczki Cukrászdát mindazoknak, akik szeretnének örömet szerezni családtagjuknak, de mindezt a legkisebb rizikófaktorral kívánják megoldani. :)
Szeretnék megnyugtatni mindenkit, hogy a tapasztalatom nagyon pozitív volt mind az elkészült torta minőségével, mind a telefonon rendelést felvevő kolléganő figyelmességével kapcsolatban.

2071 hasznos szavazat
2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Damniczki cukrászda Székesfehérváron már szinte fogalom, melyet egy helyi cukrász-família vezet. Csak a fagyikat volt szerencsém megkóstolni, a sütik majd legközelebb kerülnek sorra. A fagylaltok között rengeteg különleges, izgalmas, esetenként meghökkentő ízt lehet kipróbálni, olyanokat is, amilyeneket máshol még nem is láttam.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Székesfehérváron 2 helyen található Damniczki cukrászda. Az egyik, az első,a nagyobb, a gyerekbarát, a városból kifelé haladva főútvonal mentén, a másik pedig a belvárosban. Mindenképpen érdemes betérni hozzájuk, mert kiváló cukrászcsalád mindig kitalál valamit amivel érdemes magunkat meglepni. Sütik, fagyik, desszertek. Álomtorták rendelésre is.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.24. - 2020.01.01.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sétahajó jeggyel, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.08. - 2019.09.30.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2-3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától

Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely SzékesfehérvárX