Optimus Étterem Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Optimus Étterem Szekszárd vélemények

2023. január 30.családjával járt itt
Az étterem a pincészethez hasonlóan a hagyományos, konzervatív ízlésvilágot tükrözi, a mennyezetet fából ácsolták, a bárpultot hordódongákból, az asztalon az egyik teremben fehér abrosz, a másikban papíralátét, zöld növénykompozíció, igényes, gravírozott, Bodri-feliratú poharak, só- és borsdaráló.
Optimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - EgyébOptimus Étterem Szekszárd - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 22.a párjával járt itt
Régi vágyam volt már itt vacsorázni. Most egy remek borvacsorán vehettem rész egyik este. Olyannyira tetszett a hely, hogy másnap is itt vacsoráztunk. Barátom kedvence a cigánypecsenye, amit azóta is emleget, hogy ilyen finomat még sehol nem evett. Gratula a szakácsnak!
Optimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/italOptimus Étterem Szekszárd - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Az elmúlt időszakban többször is voltam az étterem vendége, és egy kivétellel mindig meg voltam elégedve. Az ételek minőségével, mennyiségével, ízével semmi kifogásom nincs. Mindig minden nagyon finom volt. A borválaszték maximális, és természetesen csúcskategóriás.
Kiváló 2014. május 27., csoporttal járt itt
Aki Szekszárdra megy feltétlen nézzen be ide! Az egyik legjobb étterem amiben eddig jártam. Hangulatos helyszínen, romantikus környezetben a tó partján. Az ételek kifogástalanok, kiváló minőségű alapanyagból készülnek, gyönyörűen vannak szervírozva. Mi nyáron, melegben voltunk így a terasz részen foglaltunk helyet, de a hatalmas kupoláspincészet akár 300fő fogadására is alkalmas.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Kiváló 2013. október 6.barátokkal járt itt
Bátran ajánlom mindenkinek.
Juhtúrós galuskát ettem borjúpörkölttel, hát valami isteni finom volt!
Annyira,hogy azóta itthon is "felvettük az étlapra" :)
Természetesen bort is ittam,megkóstoltam egy palack Bodrikutyát, nagyon ízlett!
A pincérek kedvesek voltak, a hely gyönyörű, legközelebb igyekszem több napra visszatérni,mert Szekszárd megér egy pár napos kirándulást! :)
Optimus Étterem Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdBodri Pincészet Faluhely-dűlő
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo