Szász Söröző & Étterem Szekszárd

Szász Söröző & Étterem Szekszárd
Szász Söröző & Étterem SzekszárdSzász Söröző & Étterem Szekszárd
Szász Söröző & Étterem SzekszárdSzász Söröző & Étterem Szekszárd

Szász Söröző & Étterem Szekszárd bemutatkozása

Magyaros és nemzetközi ételválaszték, híres szekszárdi pincészetek borai, kiváló csapolt és üveges sörök, koktélok. Éttermünk kiváló helyszíne üzleti ebédeknek, családi eseményeknek, hangulatos vacsoráknak. A különtermeinkben szűk körű céges prezentációk, családi ebédek, vacsorák tarthatók hétköznap vagy akár hétvégén.

Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Ajándék éjszaka 6=7
2024.08.08-ig
Tókert Fogadó Nagymányok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Szász Söröző & Étterem Szekszárd vélemények

Kiváló 2016. július 22., csoporttal járt itt
Előre lefoglalt időpontban, csoporttal érkeztünk az étterembe. Pontosan, időben elfoglalhattuk a helyet. Az étterem elegáns, tiszta, az alkalmazottak kedvesek, udvariasak voltak. Az ebédet a közel 50 főre pillanatok alatt kihordták. Minden nagyon finom volt, és forrón volt tálalva. Ha erre járok máskor is itt fogok étkezni.
Kiváló 2015. november 24., csoporttal járt itt
A Szász söröző és étterembe mentünk egy kirándulás befejezéseként. Kissé fáradtak és éhesek voltunk már. Ebédünk előre meg volt rendelve. asztalaink megterítve vártak bennünket. A felszolgálók gyorsan felvették az ital rendelésünket,aztán hamarosan hozták az első fogást a finom húslevest. A második fogás is szépen tálalva érkezett. Az italok is megfelelőek voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 18., kollégákkal járt itt
A céges tréning után a szekszárdi városnézés közben ültünk be a Szász Étterembe ebédelni. A felszolgálók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek kiemelkedően finomak és dekoratívak. Bármilyen extrém kérést is azonnal megoldottak a pincérek, csak dicsérni és ajánlani tudom az éttermet.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2015. október 2.a párjával járt itt
A Szász söröző és étterem egy hangulatos pincevendéglő Szekszárd Főterén. Boltívek, élő virág az asztalon, fogyaszható tinglitangli zene a háttérben, sok pácolt fa, borospince hangulat, téglapadló, a boros üvegeket ügyesen használják dekorációs elemként.
Szász Söröző & Étterem Szekszárd - Külső képSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Belső
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Nyaralásból hazatérve,nem volt kedvem nekiállni főzni,de ebédre vágytunk. Biztosra akartunk menni,ezért irány a jó öreg Szász étterem! Természetesen most sem csalódtunk. Finomságos marhahús leves,bőséges zöldséggel,tésztával és főtt hússal! Második fogásnak párom marhapörköltet kért nokedlival,én harcsapaprikást túrós nokedlivel.
Kiváló 2014. október 2.egyedül járt itt
Augusztusban jártam a Szász étteremben, bélszínt ettem durva bors kéregben isteni volt ahogy kell gyönyörűen rózsaszínre lett sütve tényleg ajánlom, ízletes érezhetően gondos pácolása volt .
Kiszolgálás jó volt a környezet jó szép teraszt van hangulatos belvárosi környezetben, a sétáló utcában.
A Staek ára is kicsit borsos, de az étel kárpótolt.
Kiváló 2014. szeptember 8.családjával járt itt
A felszolgálás remek, ételek nagyon finomak, udvariasak és mindig figyelmesek az emberrel és az árak is jók.
AZ italok nem drágák és nagy a választék.
Ételeket nagyon jól elkészítik. A családomból mindenkinek bejött ez a hely. Kaja adag elég nagy és jól lehet vele lakni. Hamar történik a kiszolgálás és nem kell sokat várni. Szerintem Szekszárdon a legjobb étterem és csak ajánlani tudom mindenkinek
Kiváló 2014. július 16.gyerekekkel járt itt
Ismét másik éttermet próbáltunk ki Szekszárdon, és most a Szász volt porondon. Nem csalódtunk. Fillérekért lehet menüs rendszerben étkezni,kiváló és laktató ételekből, de az a'la carte választék, a különleges házi szörpök, kávék, sütik is isteniek! Aki itt jár mindenképp kóstolja meg a házi meggyes sütijüket! Verhetetlen! Kiváló ár/érték aránnyal. Jah, és a fő téren! :D
Szörnyű 2014. július 3.a párjával járt itt
Tavaly nyáron ettem egy libamáj salátát hűtő ízű volt és a libamáj mutatóba volt benne ami rágós volt 2500ftkb ami szerintem nagyon drága. Csalódás volt sajnos a hely. Anno ettem már ott és akkor teljesen más volt ugyanaz a saláta. Véleményem szerint, egy nívós étterembe mindig ugyanazon a színvonalon kell elkészíteni az ételt. Laktam már jól fele annyiért Siófokon salátával.
Kiváló 2014. június 25.családjával járt itt
Tiszta rendezett.
Szász Söröző & Étterem Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdGaray tér 18.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi