Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa
8272 Szentantalfa, Fő u. 33.

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa a térképen

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa értékelése:

1. helyezett az 1 szentantalfai étterem közül
150. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, EC/MC
Gösser

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa bemutatkozása

Éttermünk és panziónk a Balaton partjától körülbelül 5 kilométerre északra található, Szentantalfán. Csendes, idillikus, családias környezet jellemzi apartmanjainkat, vendégházainkat és éttermünket is. Éttermünk télen, nyáron nyitva tart. Nyáron minden nap, szezonon kívül pedig hétvégente (péntek, szombat, vasárnap) várjuk kedves vendégeinket. Természetesen csoportok számára szezonon kívül is kinyitunk hétköznap, ehhez előzetes egyeztetés szükséges.Összesen körülbelül 70-75 főt tudunk az éttermünkben fogadni, így rendezvények lebonyolítását is szívesen vállaljuk.
A természetes alapanyagokból, kő és fa felhasználásával magas színvonalon felépített, klimatizált apartmanjainkba, melyek 4-6 személyesek, várjuk a pihenni, kikapcsolódni vágyó párokat, családokat. Vendégházunkban 5 igényesen kialakított szobánk 3-5 ágyas, melyek közül kettő családi szoba (szülők részére kialakított hálószobával rendelkeznek). Kitűnő helyszíne lehet baráti társaságok, céges rendezvények esetleg nagy családok aktív vagy éppen nyugodt pihenéséhez. Összesen körülbelül 80 fő számára tudunk szállást biztosítani. Szolgáltatásaink: lehetőség van kerékpár kölcsönzésére. Bortaxink, mely 16 személy befogadására képes, az év bármely szakában igénybe vehető, akár helyben, akár hosszabb utakra is. Szaunaházunk télen, de akár nyáron is új erővel töltheti fel a megfáradt vendégeinket. A házban található dual szauna, jakuzzi és egy gőzkabin is. Nyáron pedig megmártózhatnak a kültéri medencénkben.

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa képei

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
Átutazóban, mivel nagyon éhesek voltunk, álltunk meg Szentantalfán. A teraszon foglaltunk helyet, amelyik nagyon hangulatos volt, még egy kedves cica is fogadott bennünket. A kiszolgálás rendkivül gyors volt. A választott ételek finomak és az adagok is megfelelő nagyságúak. A választék nem túl nagy, de az elkészités és tálalás igényes volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jártukban-keltünkben, faluról falura kerestünk egy éttermet. Ez nem is olyan egyszerű dolog. Elmentünk Balatonhenyére, de ott pl. semmi sincs. Azután Tagyon felé, majd Szentantalfa és akkor a kanyarban ott van ez a hely. Végre! Parkolni nincs hely az udvaron, sokan vannak, valahol a falu egyik mellékutcájában azért megállunk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben régóta jártunk, így sajnos évről évre láttuk, és tapasztaltuk a hanyatlást. Az étterem bérlője, mivel már csak bérbe van, egy igazán új dolgot akart véghezvinni, ebben az eldugott, csendes kis falucskában. Az étterem így gourmet jelleget öltött. Mondhatom hátrányára. Az étlap két nyomtatott A4-es papír, egy csíptetővel felszerelt fa lapon.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Kellemes környezet (főleg a terasz), udvarias és gyors kiszolgálás, gyorsan áttekinthető étlap, finom ételek, ennek megfelelő árakkal.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4.
Szüleimet vittük el vacsorázni.Nagyon szép környezet.Kellemes étterem kívül belül.Udvarias barátságos kiszolgálás.Nincs nagy választék,hagyományos ételek melett meg találhatoak kissé különleges fogások rendkívül finomak ízlésessen tálalva.Ára érték arányban is töléletes.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
A nap nem jól indult, Nagyvázsonyból érkeztünk, ahol egy éttermet már ott kellett hagynunk, mivel a pincér nem foglalkozott velünk, és köszönés helyett is csak annyit morgott oda, hogy a konyha 40 perces csúszásban van. Sebaj, van egy jobb hely nem messze, évek óta jártunk oda, hangulatos étterem, finom ételekkel.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 22.
Párommal töltöttük itt a sokadik házassági évfordulónkat. 3 napig királyi módon láttak vendégül. Nagyon barátságos, figyelmes és szakmailag abszolut hozzáértő, profi vezetésű étteremmel és szálláshellyel. Sok helyen jártunk már, elég széles összehasonlítás alapunk van, ezért mondhatjuk hogy meglepően magas színvonalú az ételek összeállítása, minősége, tálalása és az íze!

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Évek óta járunk az étterembe, idén is többször voltunk. Jól főznek, változatos, szezonjellegű ételek vannak. Nagyon klassz, hogy náluk nem 6 hét a szezon, hanem folyamatosan nyitva vannak. Ha a hölgy szolgál ki, akkor rendben, de legutóbb egy fiatal srác volt, aki kifejezetten barátságtalan és figyelmetlen volt. Lehetne glüténmentes édesség.

Legnépszerűbb csomagok Szentntalfán és környékén
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 22.050 - 31.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2020.12.21.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csombó Apartman
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.02.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.03.31.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.955 - 20.821,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekszobával, szauna és fitnesz terem használattal
2010.09.07. - 2020.12.23.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.

Szállodák Szentantalfa környékén
Palace Hotel  Szentantalfa
Club Dobogómajor Szentantalfa
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Wellamarin Szentantalfa
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

Zsóka Fogadójának Étterme SzentantalfaX