Csacsa71

Csacsa71 adatlapja

Regisztráció2014.08.07
Utoljára itt2018.07.31

Kiváló 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
A véleményem a mostani látogatás alkalmával sem változott. A kiszolgálás udvariassága, és figyelmessége követendő példa lenne minden vendéglátó hely számára. Ahogy a felszolgálók futnak amikor kész az étel, vagy amikor a vendég int, szokatlan volt. Viszont ez a vendégér van, és ugyebár a vendég az első!
Gyenge 2016. október 9.családjával járt itt
A szállás részéről nem tudok írni, mert csak átutazóban az étterem szolgáltatását használtam. Ezen részben viszont hagy kívánni valót maga után, sőt! Elég undorító dolog történt, amit úgy gondolom érdemes megosztanom másokkal is. Diós bundába forgatott csirkemellet rendeltem krumpli pürével.
Kiváló 2015. május 17.gyerekekkel járt itt
Mint eddig egyszer sem, most sem csalódtam. Finom, ízletes ételek, aminél nem spórolnak az adatokkal sem. Ami viszont igazából megfog amelyben, az igazi udvarias felszolgálók. Manapság ritkán találni olyan helyet, ahol ennyire betarttja avendeglatas szabályait a személyzet. Élvezet a vendéglőbe betérni. Köszönöm ismét a kellemes vendéglátást.