2000 Szentendre, Dunakorzó u. 4

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Corner-Szerb Étterem Szentendre vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Nyaralni voltunk Szentendrén, és egy kerékpártúra után tértünk be ebbe az étterembe. Itt meg is jegyezném, hogy nagyon kellemes kerthelyiség tartozik az étteremhez Dunára néző panorámával, ahol a kerékpárokat is kényelmesen le tudtuk támasztani. Nekünk ez bringás szemmel nagyon fontos szempont. Bőséges étlappal találtuk szembe magunkat, amelyen magyar és szerb ételek egyaránt szerepeltek.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Közvetlenül a Duna-parton, kőhajításnyira a városközponttól, barátságos árakon kínálnak finom ételt, amit egy szempillantás alatt el is készítettek. Annyira szerb étterem, hogy a pincér is szerb akcentussal beszélt, és az étlap tanúsága szerint sikerült kiszabadulniuk a rántott hús-cigánypecsenye-marhapörkölt Bermuda-háromszögből.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Szentendrére tévedtūnk,és mivel a párom már járt itt egy csapatépítő tréning alkakalmával beűltük ebédelni. Az étteremben hangulatfokozó szerb zene szólt. Telt ház volt. . . "szerintem mindig az van "ennek ellenére a kiszolgálás profi volt. Corner tálat kértünk ,amit meglepő gyorsasággal felszolgáttak. Bőséges adag,izléses tálalás,az ételek fenségesek.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
Ha nem akarunk messzire utazni egy kis természetért, sokszor Szentendrét vesszük célba. Úgy két éve gyakran útba ejtjük ezt az éttermet, amikor megéhezünk barangolás közben. Egyik erőssége az elhelyezkedése, mert a Duna-parti hajómegállóhoz közel esik, azonban egy nagy parkoló és a főút mellett van, így a szabadtéri asztaloknál el lehet felejteni a szerelmes fülbesuttogásokat :)
A megjelenése nem megkapó.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Családdal voltunk itt ebédelni. Az étlapon a szerb ételek mellett van egyéb kínálat is, annak, aķi pl. nem ehet fűszeres ételeket Az étteremben annyi a városnéző turista, hogy a pincér alapból angolul szólal meg. Családias légköre van az étteremnek, ahol nem nagyon volt szabad asztal, több betévedő vendég bánatára.

Beer TOP fotófeltöltő
2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nyáron, a szentendrei belvárosban sétálva akadtunk rá erre az étteremre. Van belső tér is, de igazán hangulatos a kerthelyiség. Hagyományos szerb ételeik vannak, így nem nagyon haboztunk, hanem pljeszkavicát választottunk, ami kellemesen fűszeres volt. Ami még jobban feldobta a hangulatot, hogy az este egy szerb népzenét játszó együttes játszott, és igazi autentikus szórakozást nyújtottak.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.29. - 2021.03.29.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
2020.03.13. - 2020.10.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.28.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Szentendre
Libra Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Corner-Szerb Étterem SzentendreX