Fantázia Étterem Pizzéria Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Fantázia Étterem Pizzéria Szentendre vélemények

Átlagos 2017. március 4.családjával járt itt
Ma épp Szentendrén jártam és nagyon megkivántam egy jó lángos. Kértem egy különlegesebb darabot ami nutellás. Hát kezdjük ott hogy 20 percet kellett várni mig sorra kerültem. Rendelést követően egyből meg is kaptam. Izre teljesen átlagos volt. Ára 450 volt ami azért elfogadhato. Összeségében Nem volt rossz de van azért jobb hely is Szentendrén.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2016. március 19., kollégákkal járt itt
A hosszú hétvégén egy régi kedves kolléganőmmel töltöttem Szentendrén egy fél napot, és mindenképpen tervben volt egy lángos a sikátorban. Sajnos az a lángosos nem volt nyitva, de helyette felfedeztük a Fantázia éttermet a Duna parton. Nagyon klassz hely, van egy üvegház&faház jellegű kiülős része is, hihetetlen hangulatos a hely, csak ajánlani tudom mindenkinek! A pincérek gyorsak, a mosdó tiszta, az árak nem elrugaszkodottak.
Gyenge 2015. október 25.egyedül járt itt
A Fantázia Étterem egy kissé bizarr, szürreális élményt jelentett a számomra, végig az volt a benyomásom, hogy ez a hely valahogy abszolút nem illeszkedik be a közegbe, a környezetébe. Egy macskaköves szűk utcácska fut ki a Dunakorzóra, a kis utca felét elfoglalják a kitelepített székek, asztalok.
Fantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Étlap/itallapFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Étel/italFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Étlap/itallapFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Étlap/itallapFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső képFantázia Étterem Pizzéria Szentendre - Külső kép
Átlagos 2015. április 7.családjával járt itt
Átlagos étterem, az ételek is átlagosak. A leves elfogadható volt, a második fogás viszont hideg. A "Hortobágyi húsos palacsinta" paradicsomos mártásban volt, ami szerintem nem "hortobágyi". A kiszolgálás gyors volt, a pincér kedves és udvarias. A fedett terasz ahol leültünk a Dunára néz. A minőséghez képest az ár magas.
Kiváló 2015. március 8.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos a kiszolgálás gyors,udvarias.Az ételek ízletesek,kreatívan tálalt.Remek!Vegáknak is jó választás.
Szörnyű 2014. június 15.családjával járt itt
Borzalmas az egész hely! Az étel elviselhető volt bár feledhető, de a pincér pofátlan. Evés közben jött elvinni a tányért, elfelejtette a rendelést, nem csomagolta el az ételt és nem törődött a számla végösszegének elvitelével vagy ellenörzésével.
Nem ajánlom senkinek! 100 másik minőségi hely van, ezt messze el kell kerülni
Gyenge 2014. május 30.a párjával járt itt
Nem ajánlom. Szentendre óvárosában, ugyan ebben az árfekvésben magasabb színvonalú éttermek is vannak. Udvariatlan volt a kiszolgálás és az ételek sem nyújtottak megfelelő gasztronómiai élményt. Egyébként sült csülköt és szűzérmét fogyasztottunk, nem volt maradandó élmény. Úgy éreztük, nem a minőséget fizetjük meg, hanem a helyszínt.
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
Szentendrei kirándulásunk alatt tértünk ide be. Másnap is visszatértünk. Kényelmes helyek, udvarias és figyelmes pincérek, ízlésesen elrendezett környezet. De a legfontosabb az étel. Még egy év után is érzem a számban a vörösboros borjúszeletet a csilis-répás körettel és olyan sajttortát amit ott ettünk azóta sem sikerült felhajtanunk vagy csinálnunk.
Legközelebb ha arra járunk remélem lesz még sajttorta:)
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
Tavaly az első házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk pár napot Szentendrén, és így akadtunk rá erre a csodálatos étteremre. Az étel és a kiszolgálás kifogástalan volt, csak ajánlani tudom bárkinek, aki Szentendrén jár, és szeretne igazán finomat enni, megfizethető áron.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Nagyon szuper volt az étel és rendkivűl kedves kiszolgálást kaptunk remek áron! ! ! Soha nem jártunk még itt de biztos hogy legközelebb is ide megyünk! A szülinapomat is itt fogom megünnepelni! ! ! ! SZÉP kártyát is elfogadnak nagyon előzékenyek a pincér aki minket kiszolgált nagyon értette a dolgát és olyan hangulatot teremtett amiben igazán jól éreztük magunkat! ! ! !