Görög Kancsó Étterem Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Görög Kancsó Étterem Szentendre vélemények

Átlagos 2014. július 27.barátokkal járt itt
Spontán ötlettől vezérelve kerestük fel egy szombat este a helyet. Hallottuk, hogy óriási és ízletes a gyros tál, gondoltuk, hogy mégiscsak a szentendrei Duna part, kellemes este és vacsora lesz. Mivel én vagyok a vendég, elvárnám, hogy egyfelől a pincér ne unott fejjel, az orra alatt motyogva dünnyögjön valamit, de legfőképp nem szokás tegezni a vendégeket.
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
Húsvét előtti napokban jártunk itt. Nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot. A kiszolgálás udvarias, gyors és precíz, az étel fenségesen finom volt, és nagy adag volt az a gyros tál amit kaptunk.
Szörnyű 2013. október 13. járt itt
Külföldi vendégeket vittem az étterembe. Több mint fél órát vártunk, mire kihozták az ételt. A pincérek gépiesen unottak voltak, nevezhetném őket nagyképűnek is. Az Gyros tálban kevés volt a hús,az ásványvizet megnyitott üvegben hozták ki.
Kiváló 2013. július 30.barátokkal járt itt
Barátnőimmel nagyon jót ettünk itt, bőséges adag étel volt és finom. A kiszolgálás minősége is kiemelkedő volt, a pincérünk amikor meghallotta, hogy a szülinapomat ünnepeljük, 10 perc múlva megjelent egy ajándék adag tiramisuval, és felköszöntött. A Duna közelsége és a szép esti kilátás pedig plusz ráadás volt a jó hangulathoz:)