Görög Kancsó Étterem Szentendre

Aquaworld Resort Budapest

Görög Kancsó Étterem Szentendre vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 24.gyerekekkel járt itt
Minden nyáron visszatérő vendégek vagyunk a Görög kancsó étterembe kiváló éttermi kiszolgálás a 4 éves kisfiamnak még rajz táblát is hoztak a felszolgálók hogy ne unatkozzon míg a megrendelt ételünk elkészül , nagyon figyelmesek.
Görög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. szeptember 4.barátokkal járt itt
Január elején a barátnőmmel szentendrei kiruccanásunk alkalmából tértünk be a Görög kancsó étterembe. Kint téli hideg, a kis külső zárt teraszon pedig kellemes meleg. A híres lángosukat akartuk megkóstolni, s perceken belül ott illatozott előttünk, egy pohár fahéj, narancs illatú forraltbor kíéretében.
Görög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/italGörög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/italGörög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/italGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső kép
Szörnyű 2015. december 27.gyerekekkel járt itt
Ajánlották az éttermet , hát megpróbáltuk kipróbálni. . . mivel gyerekek is voltak a társaságban meg mertem kérdezni -esetleg pizza van -e , bár ez görög étterem(magyar ételek ugyanis pl halászlé volt az étlapon).
A pincér nagy hangon oktatott ki a többi vendég előtt hogy tudom e hova jöttem ez görög étterem, kicsit sem volt kedves, kicsit sem volt diszkrét. . . . elmentünk. . többet nem jövünk.
Átlagos 2015. december 2.a párjával járt itt
Ígéretes helynek indult, szuper helyen a Dunakorzón, kis mediterrán hangulat. Rengeteg vendég volt aznap, úgyhogy benn telepedtünk le. Finom ételek az étlapon, nehéz volt választani. Sajnos az én választásom nem sikerült a legjobban, a szűzérme sótlan volt, ízetlen. . . hiába a nagy adag, nem voltam lenyűgözve.
Átlagos 2015. október 30.a párjával járt itt
A Görög Kancsó Étterem a Dunakorzón, a Christine mellett található, az egyik étterem teraszáról remekül lehet szemlézni a másik teraszon üldögélőket. Persze ennél sokkal érdekesebb és szebb látványt nyújt a Dunapart, ha a másik irányba fordítjuk a fejünket.
Görög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - BelsőGörög Kancsó Étterem Szentendre - BelsőGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - Külső kép
Gyenge 2015. június 9.a párjával járt itt
Kutyabarát helyet keresvén ide tévedtünk. Miért is kutyabarát? Mert adnak vizet neki? Ezt máshol is megteszik. Semmi kedvesség nincs, sem az állat, sem az emberek felé. Muszájból teszi a pincér kötelességét, ráadásul alig lehet látni. Kedvtelen az egész hely, az étvágyam is pont ilyen. Alig kellett várni az ételre, ez plusz pont.
2015. május 17.a párjával járt itt
Az interneten olvasva jött az ötlet, hogy szentendrei kirándulásunk alkalmából felkeressük az éttermet. A fekvése és külső megjelenése csodálatos, igazi görög hangulatot áraszt. Az étterem vezetése ezzel be is érte, mert az ételek minősége az meglehetősen gyenge-közepes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
2015. április 24.a párjával járt itt
A hétvégén Szentendrén jártunk a párommal és mindenképpen a Duna parton szerettünk volna ebédelni. Már a környéken is lehetett érezni a finom görög saláta + gyros illatot, így ide tértünk be. Nem okozott csalódást, a gyros tál finom volt (~2000Ft), a terasz nagyon hangulatos, bár hihetetlen nagy forgalom volt a szomszédos utcában, így nem volt az igazi. Az egyetlen furcsaság, hogy bár görög étterem, de sok magyar étele is van.
Görög Kancsó Étterem Szentendre - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Átlagos ételek, semmi extra, és ami csalódás volt, hogy szerintünk az ételek íze messze van a görög ízvilágtól. Az étterem teraszán ettünk, belülről nem láttuk, de kívülről egész görögös volt a dekoráció. Görög élőzene szólt a teraszon, ez volt az egyetlen ami igazán tetszett. A pincérek túlságosan unott, flegma formájukban voltak, amolyan "lesz. . . m" [moderálva - a szerk. ] stílus volt rájuk jellemző.
Szörnyű 2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
2014. augusztus 13. -án 12 fős társasággal szerettünk volna ebédelni az étterembe. Kértük a pincért toljon össze annyi asztalt, hogy elférjünk. Az étterem teraszán két-három asztalnál ültek csak vendégek, mondhatni üres volt . A pincér ”gyorsan” elszaladt megkérdezni a főnöktől, hogy mit tegyen, majd mikor visszatért közölte, asztalt összetolni nem lehet, ha akarunk üljünk ahova akarunk.