Mjam Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Mjam Szentendre vélemények

Átlagos 2017. október 25.a párjával járt itt
Megvannak a kedvenc éttermeink Szentendrén, de most valami újra vágytunk, ezért megnéztem, mit ajánlanak az Itt jártam ínyencei. A Mjam Étteremre esett a választásunk, ahol karibi, ázsiai és európai fogásokat is tartalmaz az étlap. Csalódtunk, talán túl sokat vártunk. Például karakteresebb ízeket, kevésbé óvatos fűszerezést.
Mjam Szentendre - Külső képMjam Szentendre - EgyébMjam Szentendre - EgyébMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - EgyébMjam Szentendre - EgyébMjam Szentendre - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 11.egyedül járt itt
Több mérvadó - szakmai - értékelés szerint Szentendre legjobb étterme. Karibi-magyar vegyesházaspár nyitotta 2014-ben a Városház téren. A konyha elsősorban karibi, de keleti/ázsiai és európai/medditerrán fogások is vannak, egyfajta most divatos fúziós konyha. Könnyed, laza, egészséges ételek, amik nem fekszik meg az ember gyomrát napokra.
Mjam Szentendre - Külső képMjam Szentendre - EgyébMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - MosdóMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - BelsőMjam Szentendre - Külső képMjam Szentendre - Külső képMjam Szentendre - Külső képMjam Szentendre - Külső kép
Kiváló 2016. március 10.családjával járt itt
Az igazi ínyenc örül, ha felfedezhet egy új ízvilágot. Jómagam mindenféle szerepelvárástól függetlenül több mint két évtizede arra törekszem, hogy egyre újabb etnikai konyhákat, alapanyagokat, technológiákat és kombinációkat fedezzek fel. Az élmény önmagáért.
Mjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étel/italMjam Szentendre - Étlap/itallapMjam Szentendre - Étel/ital