Palapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre
Palapa Mexikói Étterem SzentendrePalapa Mexikói Étterem Szentendre
Palapa Mexikói Étterem SzentendrePalapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre bemutatkozása

Szentendre óvárosában, színekben és hangulatában gazdag környezetben autentikus mexikói ízekkel várjuk kedves vendégeinket.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Palapa Mexikói Étterem Szentendre vélemények

Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Egy eldugott kis utcában,egy szuper kis hely.
Nagyon finom volt az étel, a mexicoi sör pedig kiváló.
Kiváló 2014. június 23.a párjával járt itt
Kissé aggódtam, hogy milyen is lesz az ízvilág, az ételek, mert nem igazán preferálom a mexikói konyhát. Hogy páromnak kedveskedjek, itt ebédeltünk és egyáltalán nem bántam meg. Csak sikerült két olyan fogást is találnom, ami ízlett és laktató is volt egyben. Neki sem volt kivetnivalója semmi ellen.
Kiváló 2014. március 12.családjával járt itt
Amikor itt jártam családom társaságában csodálatos illat fogadott minket. Ráadásul ebben a titokzatos, családias étteremben nem csak az illatokon van a hangsúly. Ízlelőbimbóink ámulattal fogadták a pompás italokat és mesés ételeket. De ha ez valakit még mindig nem győzne meg ajánlom figyelmükbe az ízletes ,, A forró szerelem" nevű desszertet. Nyamm
Kiváló 2014. február 4.barátokkal járt itt
Szentendre kis macskaköves utcájában egy kis igazi Mexikó! A hely hangulata azonnal magával ragad. A kiszolgálás és az ételek minősége is figyelemre méltó. Az új étlap megtartotta a régi ételek legjavát és új,kifinomult meglepetésekkel gazdagodott. Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit el szeretne bújni a pesti forgatagból egy kis romantikus sombrerós estére. fantasztikus ízek,fantasztikus légkör! ! :-D
Kiváló 2014. január 29.családjával járt itt
Végtelenül hangulatos, a dizájn telitalálat, a felszolgálok kedvesek, készségesek, az ételek kiválóak. Már csak egy levesre is érdemes betérni. Baràti beszélgetés tapasok mellett bármikor. És télen is vagy fagyi :-) Legutóbb Buena Vistas zene ment, ami igaz nem mexikói, de lévén kedvenc csak emelte a szinvonalat.
Palapa Mexikói Étterem Szentendre - Belső
Kiváló 2013. július 13.családjával járt itt
Mikor először jártam a Palapa étteremben, még nem tudtam mire számíthatok, sőt nem is igazán jártam még előtte mexicoi étteremben. Azonban mióta jó pár évvel ezelőtt először vacsoráztunk ott, azóta a törzshelyünk lett. Az étterem rendkívül vidám hangulatú, színes, barátságos, és az ott dolgozók is ezt a vidám élményt erősítik a kedvességükkel.
Palapa Mexikói Étterem Szentendre a térképen
2000 SzentendreDumtsa Jenő u. 14/a
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo