Open Hotel Szentes ★★★★

az 5 szentesi szállás közül
Open Hotel Szentes
Open Hotel SzentesOpen Hotel Szentes
Open Hotel SzentesOpen Hotel Szentes

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Open Hotel Szentes vélemények

Kiváló 2018. december 27.gyerekekkel járt itt
Szép, tiszta szálloda, nyugodt környezet, készséges személyzet. Tiszta jól felszerelt szobák, a konyha kiváló, programot is lehet szervezni: wellness, gyógyfürdő, jégpálya, Tisza part, vásárlás, séta a közeli Ligetben, kerékpározás, nyáron vizibicikli, igazi kikapcsolódás.
Kiváló 2018. november 27.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben helyezkedik el a szálloda. Az épület és a berendezés stílusa nagyon megnyerő. A szobák kényelmesek és tiszták. A reggeli és vacsora minden alkalommal ízletes volt, megfelelő választékkal. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt, és ami fontos,mindig mosolyogtak!
Kiváló 2018. november 26.a párjával járt itt
Van fejlődési lehetősége a személyzetnek: néhány tagja a vendégek előtt evett, mintha ők otthon lennének, levegőnek nézve a vendégeket. Be lehetett látni a tálalón keresztül a konyhába. A takarító kocsik, tartalék matracok végig a folyosón voltak elhelyezve, lehet nincs kialakítva helyiség részükre.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 25.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk ebben az új hotelben. Nagyon szép környezetben, elegáns szálloda. A kerti medencéje már nem müködőtt, de helyette ingyenes belépőt kaptunk a szintén csodaszép fürdőkomplexumba. A wellness medencéket kettőnknek inditották be, délelőtt senki nem volt.
A szobákhoz nagy erkélyek és gyönyörú kilátás nyilik a Kurca folyóra.
Az idő sajnos esős volt, de azért bejártuk a szép várost is.
Open Hotel Szentes - BelsőOpen Hotel Szentes - WellnessOpen Hotel Szentes - KörnyékOpen Hotel Szentes - KörnyékOpen Hotel Szentes - BelsőOpen Hotel Szentes - KörnyékOpen Hotel Szentes - VendéglátásOpen Hotel Szentes - Külső kép
Kiváló 2018. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
A várakozásunknak megfelelően nagyon szép a hotel, aki igazán pihenni, kikapcsolódni vágyik annak teli találat, nagyon szép, igényes kialakítás, udvarias segítőkész személyzet, finom ételek,igaz kültéri a medence de jó volt a vize, közel a fürdő és nem kellett soha várni a liftre. Plusz Szentes szép város. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Kíváncsi voltam milyen lehet ez a szálloda és nem csalódtam benne
A személyzet udvarias, segítőkész volt. A szálloda szép, új, igényesen kialakított. Korca-partján fekszik. Ahol nem felejtkeztek el a **** elvárások teljesítéséről. Az ételek finomak voltak és a választékkal sem volt gond. A szobák fiatalos színekkel voltak díszítve.
Open Hotel Szentes - KörnyékOpen Hotel Szentes - Medence/kert
Kiváló 2018. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A szállodànak az elhelyezkedése valóban nagyon jó,hiszen a Kurca partjàn található.Az étkezés bőséges.A szálloda alkalmazottai barátságosak.A tisztaság kiváló.Bárkinek ajánlanám ezt a helyet.
Kiváló 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett Szentes. Nyugodt, szép, tiszta város. Nagyon közel van a szállás, a város központjához. Az új Hotel minden elvárásnak megfelelt. Finom ételek, széles kínálat. Az ott dolgozók mosolygósak, kedvesek, segítőkészek.
Jól éreztük magunkat. Ajánlom, próbálják ki! Nem kizárt, hogy egyszer visszatérünk.